Отзыв о компании PRIMOCOLLECT
Добавлен: 11:13 10.07.2014
Другие названия: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:  primocollect.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: 044-393-71-57

Описание деятельности:  Агентство по взысканию задолженности

Никнейм: теперішній працівник (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Январь 2014

Є перспективи!хороший графік!з зарплатою є нюанси!багато залежить від керівника!

Можна працювати!але є два керівника Хритина і Ігор,які вставляють палки в колеса.одна невміє нормально говорити привикла кричати,а другий принципово не хоче дати людям заробити!він не відпускає людину у відпустку тільки ізза того що вона завжди виконує план.спеціально завищує план.при зверненні за консультацією не намагається допомогти!одне слово синдром наполеона!короче він хтось а ви ніхто!навіть якшо людина хоче працювати її швидко спустять на землю!

# Доброжелатель2015-05-15 18:16:24
Эй вы... чего не отвечаете??? страшно стало???
# Доброжелатель2015-01-06 13:35:21
Вас еще не закрыли??? Еще работаете??? Странно, а я думал что вас уже разнесли в пух и прах!!!
# Колишній працівник2014-11-12 07:13:32
Я там працювала пару місяців. Це жах. Потрібно телефонувати до людей які незнають боржника, бо купили новий номер. До стареньких бабусь в яких внути телепні і не можуть віддати борг. Там справи за 2006 роки.
# Доброжелатель2014-09-26 12:59:44
Что язык проглотили, а пальци поломали???? Позицию свою отстоять так и не можете..... мудаки!!!
# Доброжелатель2014-09-02 18:43:45
Так что, долго еще будете нарушать законодательство Украины??? Или думаете что вам все с рук сойдет??? На коленях стоять будете уроды!!!!