Отзыв о компании Александровский гранитный карьер
Добавлен: 01:50 11.03.2010
Другие названия: ОАО "АГК"

Регионы работы: Киев, Вознесенск

Описание деятельности:  Добыча гранита, производство щебня

Никнейм: Виктор Бербенец (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2009
Дата увольнения: Декабрь 2009

Куплен новый австрийский комплекс MaschienenFabrikLiezen

По моему письму председателю правления (вроде бы временно сбежавшему)будет всё ясно.: Керівнику ВАТ „Олександрівський гранітний кар`єр”
(56530, Миколаївська обл.,Вознесенський р-н, смт. Олександрівка, вул. Степова, 68)
Громадянина України Бербенця Віктора Сергійовича, що мешкає за адресою:
85302, Україна, Донецька обл., м. Красноармійськ, м-н „Горняк” буд.1, кв. 156

Прошу Вас ознайомитись із моєю скаргою та вимогами до ВАТ „Олександрівський гранітний кар`єр” (надалі Підприємство) та відповісти в строки, передбачені діючим законодавством України.

За час трудових відносин між Підприємством та мною:
1. В період з _20.10.2009р._ по _29.12.2009р._ я працював в ВАТ „Олександрівський гранітний кар`єр” на посаді головного інженера. Заробітна плата виплачувалась частинами не в повному обсязі та з порушенням строків виплати, передбаченими ст.115 КЗпП України.
2. За Наказом №261 від 29.12.2009р. „...за ст.38 КЗпП України мене було звільнено за власним бажанням у зв`язку з невиконанням законодавства про працю з боку підприємства”. Згідно ст.44 КЗпП України при припиненні трудового договору з підстав, внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) – працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку. При звільненні я не отримав вихідну допомогу у розмірі тримісячного середнього заробітку.
3. За час моєї роботи на Підприємстві я жодного разу не отримав повідомлення про розміри оплати праці згідно ст.110 КЗпП України.
4. Підприємство при звільненні не виконало повний розрахунок зі мною згідно ст.116 КЗпП України.
5. Також хочу Вас повідомити, що за час трудових відносин з Підприємством мені як працівнику не були забезпечені належні, безпечні та здорові умови праці (що підтверджено комплексною перевіркою урядових органів влади та контролюючих органів), порушення моїх законних прав призвело до моральних страждань, втрати нормальних життєвих умов, що потребувало і потребує на сьогодняшній день від мене вагомих додаткових зусиль для організації мого життя та життя моєї сім`ї, членом якої є неповнолітня дитина 24.07.2009 року народження (неповних шість місяців).

Я вважаю, що вищенаведені обставини є суттєвим порушенням ВАТ „Олександрівський гранітний кар`єр” законодавства про працю України , тому, я вимагаю виконати зі мною повний розрахунок згідно ст.116 КЗпП України, повідомити мене про розміри оплати праці згідно ст.110 КЗпП України (виплатити заборгованість Підприємства), виплатити мені вихідну допомогу у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку (тримісячного окладу) згідно ст.44 КЗпП України. Прошу також предоставити мені довідки про заборгованість, про дохід для розрахунку виплат на випадок безробіття за встановленими формами, копії приказів про прийом на роботу та звільнення з роботи.

В разі недосягнення згоди по вищенаведеним вимогам, я буду вимушен звернутися до суду, згідно діючого законодавства України, з заявою про стягнення з ВАТ „Олександрівський гранітний кар`єр” грошових сумм, які не були отримані мною при звільненні та компенсації моральної шкоди згідно ст.237-1 КЗпП України. Сподіваюсь на взаєморозуміння.
Горные инженеры!!!! Остерегайтесь данного "непрозрачного предприятия", а я сделаю ВСЁ, чтобы наказать людей, виновных в порабощении украинских граждан, на политическом уровне. И если встретите Игнаткина Валерия Петровича 50-55 лет - "якобы пресловутого "горняка", дайте мне его...контакт.

# Татьяна2014-12-04 12:25:18
Гражданин Игнаткин Валерий Петрович живет в Киевской области, город Ирпень, ул. Суворова, 1-Т , квартира . Занят в ЖЭКе "Сити-Сервис" (адрес: ул. Суворова, 1-Ю) на должности директора. телефон - 0509765508, 0936090077
# Инженер.2014-02-03 14:58:11
Шарашкина контора,. особенно директор карьера Бондаренко Александр, в последнее время он был главою правления, в 2012 году. Отношение к людям как к скоту, гнобит всех, матерится на всех, зарплаты не выплачиваются, на зиму всех заставляют писать заявление по собственному желанию и отправляют людей на три месяца, потом весной опять принимают на работу, на людей просто насрать короче Гандоны!!!