Отзыв о компании японаХата
Сайт:  yaponahata.com
Эл. почта: yaponahata@yaponahata.com
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (0800) 30-78-78

Описание деятельности:  японская, мексиканская кухня Киев, Львов,Черкассы,Харьков,Днепр,Донецк,Луганск

Никнейм: Слава (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Половина колектива всеж нормальна, ставлення начальства дуже добре.

Обіцяли одне, вийшло інше.
Обіцяли що будут годувати, годували тільки на стажуванні.
Обіцяли роботу касира, а я нормально так часу на кухні працював, пів дня тільки й помідори нарізав та готував замовлення, при цьому ще й треба було за касою слідкувати.
ЗП погодинна, 12грн/год., обіцяли на співбесиді що буде десь 2000-2500 ну точно. А як воно так буде коли касирів 4? В день 2 касира, один працює з 9 до 18, другий з 18 до 1 ночі (або навіть і пізніше, залежить від того була робота ввечорі чи ні). І ось працюєш ти до 2 ночи, а платять тобі (!) тільки до 12 (доречі, з 10 години ти ще й сам готуєш буріто різноманітні і закриваєш не тільки зал, касу а ще й свою частину кухні) і всім пофігу що прийшов табун людей. Ну й виходить тіпо щоб тобі ті 2000 заробити, треба, по-перше, щоб тобі не випадали вечірні зміни взагалі, а по-друге, щоб один з касирів звільнився. Бо інакше не реально, чесно.
Проблема колектива також була. Дуже прикольно касиру закривати ресторан, коли кухар та працівнички японої хати сидять пьють пиво, й оруть ДАВАЙ ВЖЕ ШВИДШЕ ЗАКРИВАЙ, а ти миєш під ними підлогу та ще й безкоштовно (після 12 не платять).
Вечірні зміни взагалі прикол, ще й треба мати гроші на таксі, бо якщо ти останній на розвозці, ти платиш за всіх. Я так одного разу заплатив, досі ніхто мені грошей не повернув.
А так, якщо ти любиш бухати півко після роботи і тобі це важливіше за гроші та хавчик, то там ти знайдеш себе і гармонію в житті.