Отзыв о компании Интертелеком
Добавлен: 03:12 01.04.2009
Другие названия: Інтертелеком, Intertelecom, ООО Интертелеком
Сайт:  intertelecom.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Львов, Одесса, Ровно, Симферополь, Харьков, Чернигов

Описание деятельности:  CDMA оператор Одеса, "Перший національний оператор"

Дата начала работы: Август 2007
Дата увольнения: Июль 2008

Стажування в Одесі, за рахунок компанії можна зїздити на море чорне в Одесу, на шару. Можна трохи заробити від абонентів ліваку. Безкоштовний корпоративний звязок і інтернет, підключення, акції. Офіційна ЗП.

Часто переводять з одного абонзалу в інший, бо невистачає персоналу. Оформлення на 5-денну роботу, з 9-18.00, а дійсно працюєш з 8.30-20.30, 4 або 5 днів, зміни 2 через 2. На вихідні та свята працюєш, без коротких днів та доплат. Лікарняний як виявилося не оплачують, або зі скандалом може получитися. До керівництва далеко, достукатися важко, всі злі та не хочуть нічого пояснювати в відділі кадрів та бухгалтерії. Заяви на відпустку чи звільнення часто зникають, приходиться писати повторно. Затримки з ЗП до 15 днів, а першу ЗП я получив через 1,5 міс роботи.

# Анастасия2012-09-13 18:34:52
Не смогла сдержаться. Несправедливое замечание. Я во многих Компаниях крупных и "белых" работала. И Интертелеком первая в которая НИКОГДА не задерживают ни на день зарплату. Более того, если дата выдачи выпадает на выходные выплачивают накануне. Также за все важные события с затяжными командировками выплачивают дополнительные премии. Про больничные - выплачивают по КЗОТу т.е в зависимости от стажа работы. Видимо писавший не наработал еще на 100 процентную компенсацию.