Отзыв о компании Оживи мрію
Добавлен: 02:01 28.05.2014

Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  это доказательства того что они не мошенника http://newsdaily.com.ua/post/260628 Промтоварный рынок продолжает помогать на постоянной основе свои подшефным, детским домам-интернатам, различным фондам и общественным организациям людей с ограниченными физическими возможностями. На этой неделе, в результате обращения благотворительного фонда «Оживи мечту», за счет средств предприятия закуплен и передан Одесской специализированной школе-интернату №97 бойлер для подогрева воды. ООО «Промтоварный рынок» — крупнейший оптово-розничный промтоварный рынок в Европе Источник: http://newsdaily.com.ua/post/260628

Никнейм: Александр (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2013

это доказательства что они не мешенники а те кто пишут ерунду то пускай пишут , я надеюсь все кто знает правду то пускай оставят смс

все кто негативы пишут... тем точно нечем заняться они наверное неудачники потому что у меня лично нет времени на то чтоб писать на разных сайтах негатив...

# паоу2014-11-29 20:33:55
Жертвы благотворительности от международного благотворительного фонда «Оживи мрію» теперь получают звонки от клона аферистов - благотворительного фонда «Небайдужі серця» = «Небайдужі сердця» = "неравнодушные сердца". Такие благотворительные фонды дурят нас, собирая пожертвования. Лжеволонтеры собирают помощь в свой карман. Проходимцы вышибают слезу и деньги. Псевдо-волонтеры зарабатывают на нашей доверчивости. До недавна в Украине орудовали аналогичные мошенники из международного благотворительного фонда «Допоможемо дітям разом». Банда мошенников зарабатывают на лже-помощи АТО, больным деткам. Помагайте напрямую а не через посредников!
Жертви благодійності від міжнародного благодійного фонду «Оживи мрію» тепер отримують дзвінки від клону аферистів - благодійного фонду «Небайдужі сердця». Такі благодійні фонди дурять нас, збираючи пожертви. Псевдо-волонтери збирають допомогу в свою кишеню. Пройдисвіти вибивають сльозу і гроші. Псевдо-волонтери заробляють на нашій довірливості. Знедавна в Україні орудували аналогічні шахраї з міжнародного благодійного фонду «Допоможемо дітям разом». Банда шахраїв заробляють на Псевдо-допомозі АТО, хворим діткам. Допомагай напряму а не через посередників!
# птоуе2014-11-16 14:10:02
Відразу скажу, організація - шахраї. Має різні назви: Благодійний фонд "Небайдужі серця", Міжнародний благодійний фонд "Допоможемо дітям разом", МБФ "Оживи мрію", театральна каса "Прем'єра", Продавці БАДів Solaray, фундація, тощо
Запрошують на співбесіду конвеєром. Офіс- це 3-и кімнатна квартира, з яких облаштована лише одна. В кімнаті крім стола і стула нічого нема. Вам наобіцяють золоті гори і графік з 9-18.
в перший робочий день вам повідомлять, що робочий день насправді з 8:45 до 19:00, то і пізніше, дадуть читати роздруковку(заучувати текст) і темефон (картка в якому міняється).
Дають в руки список фірм по областям, потрібно дзвонити і пропонувати допомогти дитині з дитбудинку придбати слуховий апарат за 11250 грн., або вже хто скільки може.
Можете представлятися хоть головою Охорони здоров"я, хоч заступником міністра.
Справа ризикована, сама чула як клієнти погрожують викрити і подати до суду, за те, що гроші перерахували , а нікому так і не допомогли.
Список дітей із інтернату справжній, але ці діти і не вкурсі, що хтось збирає для них гроші.
Один депутат навіть погрожував знайти "співробітницю" такої організацію, ця дала власний номер телефону, щоб не втратити "товстого клієнта", тепер та боїться додому вертатися.
З кожного перерахування співробітнику віддають 10%.
Не ведіться на такі організації.
# паоу2014-11-15 14:55:11
Осторожно! Благотворительный фонд Небайдужі серця, Міжнародний благодійний фонд Оживи мрію, МБФ Допоможемо дітям разом, Театральная касса Премьера, Благотворительній ФОНД ІМЕНІ СВЯТОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ, продавцы БАДов Solaray, - это все фундація аферистов, мошенников, финансовая ловушка, развод, лохотрон, обман. Отзывы, Відгуки. 0442214719 0674732260 0689349478
01024, м. Київ, вул. Лютеранська, буд.15А, офіс 17
Директор : Чистякова Ірина Олексіївна
фундация, фундація
# аврп2014-07-25 22:22:19
Внимание, мошенники! Благотворительного фонда " Оживи мрію" - просят деньги на продукты для военнослужащих АТО не ведитесь!
# авип2014-07-12 17:30:45
Державна служба України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України) інформує: останнім часом від суб’єктів господарювання надходить інформація, що невідомі особи пропонують свої послуги та збирають кошти для начебто прискореного розгляду чи іншого сприяння у вирішенні питань підприємств та компаній у Держлікслужбі України.
Держлікслужба України заявляє, що не має ніякого відношення до подібних посередників, а здійснює повноваження виключно в межах компетенції згідно з Положенням про Держлікслужбу України та чинним законодавством.
Держлікслужба України не несе відповідальності за дії людей, що обіцяють те чи інше вирішення питань та звертається до суб’єктів господарювання з проханням оперативно повідомляти про подібні пропозиції відповідним органам влади або за адресою Держлікслужби України: 03115, Київ, просп. Перемоги, 120.

На адресу Державної служби України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України) надходить інформація про те, що невідомі особи, називаючи себе представниками Держлікслужби України (або за її дорученням), звертаються до суб’єктів господарювання з проханням сплатити «благодійні внески».
Держлікслужба України інформує: що її співробітники не мають жодного відношення до цього та інших можливих фактів шахрайства під виглядом збору коштів, у тому числі «з метою благодійності».
Задля попередження згаданих шахрайських дій у разі надходження подібних звернень рекомендується негайно повідомляти до органів внутрішніх справ України.

гроші на святкування Дня фармацевта збирають шахраї - Держлікслужба
Державна служба України з лікарських засобів заявляє, що кошти на святкування Дня фармацевта від її імені збирають шахраї, і рекомендує об'єктам господарювання відразу звертатися до міліції.
Про це йдеться у поширеній прес-службою заяві відомства, повідомляє Укрінформ.
Як зазначають у Держлікслужбі, останнім часом до неї надходить інформація про те, що невідомі особи, представляючись керівниками Держлікслужби України або буцімто за її дорученням, наполегливо рекомендують суб’єктам господарювання сплатити кошти за участь у святкуванні Дня фармацевтичного працівника.
"Інформуємо, що співробітники Держлікслужби України та її територіальних органів не мають жодного відношення до цього та інших можливих фактів шахрайства під виглядом збору коштів на ті чи інші культурно-масові заходи. З метою попередження згаданих шахрайських дій у разі надходження подібних звернень рекомендуємо негайно звертатися до органів внутрішніх справ України", - наголошують у Держлікслужбі.
Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України від 07.09.1999 року, 21 вересня 2013 року в Україні святкуватимуть День фармацевтичного працівника.

Шахраї використовують ім’я Держлікслужби України для збору коштів на невідомі заходи
Від суб’єктів господарювання надійшла інформація про те, що деякі невідомі центральному органу виконавчої влади особи збирають кошти на проведення "культурно-масових" заходів. У своїй діяльності вони посилаються на представників Державної служби України з лікарських засобів. Держлікслужба України попереджає: жоден з її працівників не має відношення до збору коштів ні на які заходи.

Держлікслужба України здійснює свою роботу виключно у межах своєї компетенції згідно Положення про Держлікслужбу України та діючого законодавства. Держлікслужба України не несе відповідальності за дії людей, що прикривають свої дії ім’ям її співробітників. Представники Держлікслужби наголошують, що у разі, якщо стане відомо про подібні «збори коштів», треба негайно повідомити про це правоохоронні органи України.

Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє, що останнім часом з’явилася інформація щодо випадків шахрайства стосовно необхідності збирання коштів на проведення Міжнародної конференції з екологічного аудиту. До керівників підприємств та організацій телефонує псевдо чиновник та, назвавшись директором департаменту Мінприроди Борисом Миколайовичем Євтушенком, вимагає кошти на проведення Міжнародної конференції з екологічного аудиту.
Міністерство спростовує подібну інформацію, вважає її ганебною провокацією та закликає керівників підприємств та організацій повідомляти про подібні дзвінки шахраїв до правоохоронних органів.
# апак2014-07-12 13:10:53
Це лохотрон. Стажувалась один день і два "працювала". Не витрачаймо свій час на тих, кому рука піднімається на шахрайство серед дітей із потребами особливого характеру. В фонді йдеться лише про гроші та будь- які способи їх отримати. Коли я це зрозуміла, то вирішила не тратити далі час. Їм важливо лише те,щоби благодійники побільше виклались. Ніхто там нікого не оформляє. Впродовж трьох днів постійно приходили влаштовуватись нові люди і ніхто не залишався. Сталими були лише Лілія скомороха (менеджер, це її справжнє ім"я. Завжди вона себе називала лишень Каталіна Дмитрівна Висоцька). Коли погуглила, побачила, що вона з Рівне. Ось так. Стережімося такої роботи.

Да, а еще у них норма 30 тис. в месяц, а им потом как премию по 2 тис. дают!!!Я работала на бульваре Леси Украинки!!!!Так вот секретарь там вовсе не Анастасия,а Екатерина!Волонтер не Романенко Виктория Александровна,а Пинчук Юлия, директор этой канторы Лиля Николаевна!!!!И уж поверьте мне никому они не помагают!!!

Сейчас на собеседование приглашает девушка, которая назвалась "Роксана" номер телефона 0505062460
ул. Туманяна, 3 (2 подъезд, 2 этаж) оф. 219
# медик2014-06-13 17:48:16
Вот, что про них пишут:
В "офисе" 3 комнаты, в которых сидит по 4-5 человек который постоянно и очень громко говорят по телефону, говорят про одних и тех же деток,которым нужно помочь, но часто разные суммы. Когда начали спрашивать почему на стажировку пришло 4 человека и все на администраторов,то сказали что "в связи с открытием нового офиса". При собеседовании говорили про одну ЗП, потом оказалось что она отличается (в 1000 грн) + после 20 мин пребывания на стажировке было понятно, что никакого официального трудоустройста нет и быть не может. Если знаете компанию Премьера,вот это тоже самое, только "благотворительность", якобы.
***
По улице Л.Руденко 6-а, оф. 601 было пройдено предварительное собеседование. Сначала попросили заполнить анкету, один из пунктов которой уже вызвал вопросы: " согласны ли вы на проверку себя в органах безопасности, если нет- укажите причину", после чего на собеседовании был задан один вопрос: почему вы ушли с предыдущей работы (даже не спросили учусь, работаю я). На вопросы об обязанностях ответили расплывчиво- работа с орг техникой, заключение договоров, работа с клиентами по всей стране и миру. На мое замечание, что я пришла устраиваться на администратора офиса, а не менеджера, лишь ответили:" у нас пока только такая вакансия есть", на дальнейшие вопросы отвечать не стали, сказали, что все узнаю на стажировке в 10:00 на Левобережной. Созвонилась с девушкой по стажировке, попыталась договориться на попозже, дабы было время ознакомиться с дорогой, просто посмотреть чем занимается компания, получить ответы на вопросы, которые мне не дали на собеседовании, на что в трубку Марина 093 263 53 16 мне категорично ответила, что переговоры в телефонной режиме она не ведет, на вопросы не отвечает и приходить нужно четко на 10 следующего дня. Вопросы не задают, сами ни на какие вопросы не отвечают.
****
Я была на стажировке в Международном благотворительном фонде Оживи мрію. На данный момент снимают офис ул. Никольско-Слободская 2б офис 288а 15 этаж. МОШЕННИКИ чистой воды, хотя половина у них работающих об этом не догадываются. Они берут старую информацию о дет. домах и детях которым уже по факту помогли до них и звонят по Украине чтоб организации перечисляли им деньги. Не ходите туда пустая трата времени. Документально зарегистрирован фонд ул. Анна Ахматовой 43 кв. 280. При звонке представляются Міжнародний відділ фундації України в місті Києві. Один из их номеров - 0932635316.
***
Ребята не ведитесь! Это мошенники и аферисты! Еще адресок Дарницкий бульвар 8а!!! Не попадайтесь на лохотрон!
***
Называют одни условия,на деле другие,только узнаете Вы об этом после нескольких недель работы.
Ставка,которая закрепляется за Вами при условии усердной работы, на самом деле выдается ,если вы преодолеете барьер в 25000грн в месяц. Вполне возможно сделать такую , однако условия изначально были другие, не верьте в ставку. К тому же, при приблизительном подсчете, Вам обещают выплатить около 20% от привлеченных финансов,однако это максимальный порог,который позволительно (по закону) тратить на себя фонду,на зп и так далее. Соответсвенно, начальству и на моб звязь и на аренду не останется средств, а они там есть. Выводы делайте сами. Официального трудоустройства не было,однако обещали с первых дней. Во втором офисе люди занимается немного иным: представляясь работниками МИНИСТЕРСТВА ЗДРАВОХРАНЕНИЯ УКРАИНЫ вымогают средства у чп и ООО. Начальство уведомленно о таком методе работе. Я пишу лишь факты,никаких додумок и эмоциональных мнений. Просто делюсь опытом. Имейте полную картину.
С левобережная, Ул. Туманна, 3
Марина 093 263 53 16
Блокнот, ручка.
# Орест2014-06-08 03:21:49
Мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОЖИВИ МРІЮ. Помогайте напрямую, а не через посредников
# Инна 2014-06-03 18:25:19
Может вы говорите о другой организации. Я была на стажировке в Международном благотворительном фонде Оживи мрію. На данный момент снимают офис ул. Никольско-Слободская 2б офис 288а 15 этаж. МОШЕННИКИ чистой воды, хотя половина у них работающих об этом не догадываются. Они берут старую информацию о дет. домах и детях которым уже по факту помогли до них и звонят по Украине чтоб организации перечисляли им деньги. Не ходите туда пустая трата времени. Документально зарегистрирован фонд ул. Анна Ахматовой 43 кв. 280. При звонке представляются Міжнародний відділ фундації України в місті Києві. Один из их номеров - 093 263 53 16.
# Орест2014-05-28 16:27:08
Преступники из БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ" обзванивают предприятия, учреждения, организации, представляются сотрудниками министерства, и просят дать помощь нуждаещемуся, который давно такую помощь получил. Мошенники из БО "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ" наживаются на чужом горе, например на глухих детках, которые давно уже такую помощь получили. Уголовники из БО «МБФ«ОЖИВИ МРІЮ» разводят на деньги, псевдо-благотварители, 1 процент возможно идет на помощь, остальные деньги непонятно куда деваются, понятное дело, наполняют свои кошельки. Незаконная деятельность Международный благотворительный Фонд «Оживи МЕЧТУ» должна быть закончена, поэтому обращаемся массово в правоохранительные органы по факту мошенничества и вымогательства. Это аналог славноизвестного преступного угрупирования "Допосожемо дітям разом" и шайки Solaray.
# медик2014-05-28 11:36:52
Сегодня у товарища в офисе стал свидетелем следующей сцены.

Знакомый занимается строительством, у него небольшая строительная фирма. Имеет лицензию, и иногда публикует свою рекламу в том числе и в интернете. Это предыстория.

Теперь сама история.

Сидим у него в офисе пьем кофе. Звонок на городской телефон. Просят, его к телефону по очень ВАЖНОМУ делу. Звонивший представился Крупницкий Андрей Григорьевич (К) Стройинспекция г.Киев, 067-470-87-34. И хотя фирма у товарища (Т) зарегистрирована даже не в Киевской области, но он как приличный человек начал вести диалог.

(К)- Добрый день, Иван Иванович. Вы у нас получали лицензию в ноябре 2010 года. Все нормально, проблем нет?
(Т)- Да, все хорошо. Какой вопрос.
(К)- Обращаемся к Вам как к нормальному человеку, у нас, в вашем городе есть больной ребенок. Мы просим помочь ему.
(Т)- А почему Стройинспекция?
(К)- Ну Вы же знаете, что строители всегда были нормальными людьми. К начальнику обратились за помощью, вот он Вас и порекомендовал. Тем более помощь нужна Вашему земляку. Знаем Вас как нормального человека. Надо помочь ребенку.

Товарищ начал понимать, и решил подыграть этому горе инспектору.

(Т)- А о какой сумме идет речь?
(К)- Небольшая-17 000грн.
(Т)- Вы знаете помочь можно, Вы вышлите документы и мы с Вами потом переговорим.
Честно говоря, мы решили что на этом представление закончится. Но это было только начало. Через, 15 минут опять звонок.
(К)- Ну что вы посмотрели документы?
(Т)- Так Вы же ничего не прислали).
(К)- 12345@1234 это Ваша эл.почта?
(Т)- Да.
(К)- Проверьте, я перезвоню через 10 минут.

Стали искать пароль от ящика которым уже никто не пользовался пару лет. Нашли, проверили, действительно пришло письмо с адреса-"Yankovsky" , а в нем Свидетельство о регистрации фонда, регистрация свежая-июль, август 2013 года. И письмо просьба о деньгах.

001

Опять, звонок.
(К)- Ну, что посмотрели? Когда будете платить?
(Т)- Так я не увидел, документов. Свидетельство какого то фонда, есть. А где документы на ребенка? Его контакты?
(К)- Что значит какого то фонда? Это официальный документ, и письмо по которому Вас просят заплатить.
(Т)- А почему этот ребенок, а не другой? Есть контакты его родителей?
(К)- Он первый на очереди. Ребенок воспитывается в интернате. Вы же понимаете, что им ждать помощи неоткуда.
(Т)- Какой очереди? Кто ее создал? Эту очередь?
(К)- Так Вы будете платить или нет? Мы думали Вы отзывчивый человек.
(Т)- Я помогаю когда ко мне обращается-официальная организация или люди которым действительно нужна помощь. А не через Фонд, которых сейчас пред пруди. У нас на каждом светофоре по 5 человек собирает деньги для фондов.

Тут подключается еще один представитель, назовем его-Помощник. Сейчас будет понятно почему).

(П)- Я помощник Владимир Владимировича. Что значит какой то фонд!
(Т)- Кто такой Владимир Владимирович?????
(П)- Папка, тот кто выдавал Вам лицензию. Вы когда получили ее, у Вас все хорошо было? Получили ее без проволочек!!
(Т)- А причем здесь это. Лицензию мы получили согласно установленных законом сроков.
(П)- Но мы могли бы это и затянуть!
(Т)- Каким образом?
(П)- Вы же понимаете, что можно было затянуть эти сроки, или потерять Ваши документы!
(Т)- Глупости не говорите. Есть установленные законом сроки, рассмотрения документов.
(П)- Мы можем сделать задержку.
(Т)- Задержки бывают не в официальных организациях, а у девушек.
(П)- Так вы будете платить или нет?
(Т)- НЕТ. Я не собираюсь платить непонятному фонду, на непонятно какие цели.
(П)- Почему это непонятные цели и непонятный фонд!!!! Мы все Вам написали.
(Т)- Так Вы же представитель Стройинспекции, пришлите обращение от СВОЕЙ организации, приложите документы на ребенка и я думаю мы оплатим.
(П)- У вас есть все бумаги....

И так еще минут 15, в конце Помошник перешел на угрозы в будущем, начиная от неполучении новой лицензии и заканчивая всеми мыслимыми и немыслимыми проверками. Во время разговора, было куча психологических моментов типа а слабо купить не один аппарат а сразу четыре. И прочее, прочее, прочее.

После разговора полезли посмотреть что за Фонд такой. Нашли пару интересных объявлений о приеме на работу в это -фонд и еще.

Самое интересное, что такие звонки с его слов поступают от различных организаций, начиная чуть ли не из Администрации Президента. Схема везде одна, владея небольшой частью информации, звонящие называют громкие имена и сначала пытаются панибратски получить деньги на благотворительность, мероприятия "без галстуков", развитие новых проектов типа структуры при Организациях. Платить надо всегда на какие то фонды и ЧП. Если это не проходит то переходят на угрозы начиная от проблем в бизнесе и заканчивая бытовыми проблемами.

P.S. Дабы, те кто прочтет эту запись не сказали ну и жлоб твой товарищ, хочу сразу сказать, что он помогает и адресно и различным реальным организациям типа "Красного Креста", УТОСА и Общества глухих.
Просто в последнее время профессиональных попрошаек развелось пруд пруди начиная от перекрестков и заканчивая Спец.Фондами. А эти звонившие были просто мелкие аферисты.
P.S.S. Всю информацию, о компании, директоре и лицензии аферисты взяли из интернета и отправили письмо на ящик который был в сети, но которым никто не пользуется.

Благотворители мошенники
В последнее время в Украине активизировалась организованное преступное формирование , которое просит оказать помощь в сборе средств на приобретение лекарств , изделий медицинского назначения , лечения больных детей. Мошенники называют себя сотрудниками Министерства здравоохранения , управления по контролю качества медицинских услуг , или Департамент по вопросам качества медицинской и фармацевтической помощи . Один из них называет себя Мартынюк Владимир Васильевич , звонит из телефонов: 0674710142 , 04445695719 , 06711144424 . Ссылаясь на результаты проверки соблюдения лицензионных условий по медицинской практике , предлагает перевести благотворительные средства на счет , владельцем которого является БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ " МЕЖДУНАРОДНЫЙ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД" ПОМОЖЕМ ДЕТЯМ ВМЕСТЕ " ( БУ " МБФ " ПОМОЖЕМ ДЕТЯМ ВМЕСТЕ" ), ОКПО 38814339 . Аферисты присылают в адрес медицинских предприятий и предпринимателей письмо о помощи ребенку от имени указанной выше благотворительной организации . Оказывается , что и ребенок, о котором пишут пресловутые благотворители такую ​​помощь на самом деле не получают. В Минздраве впервые слышат о таких вещах , и говорят , что не практикуют обзванивать медиков с такими предложениями. Будьте осторожны! Это - лохотрон.

Останнім часом в Україні активізувалось організоване злочинне формування, яке просить надати допомогу у зібранні коштів на придбання ліків, виробів медичного призначення, лікування хворих дітей. Шахраї називають себе працівниками Міністерства охорони здоров'я, управління з контролю якості медичних послуг, або Департамент з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги. Один з них називає себе Мартинюк Володимир Васильович, дзвонить з телефонів: 0674710142, 04445695719, 06711144424. Посилаючись на результати перевірки дотримання ліцензійних умов з медичної практики, пропонує переказати благодійні кошти на рахунок, власником якого є БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ" (БО "МБФ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ"), ЄДРПОУ 38814339. Аферисти надсилають на адреси медичних підприємств та підприємців лист про допомогу дитині від імені зазначеної вище благодійної організації. Виявляється, що та дитина, про яку пишуть горезвісні благодійники таку допомогу насправді не отримують. В МОЗ вперше чують про такі речі, і кажуть, що не практикують обдзвонювати медиків з такими пропозиціями. Будьте обережні! Це-лохотрон.
Posted on 24 дек, 2013 14:55 (UTC) | Ссылка | Ветвь дискуссии | Ответить | Редактировать | Удалить | Отслеживать

Нещодавно у всіх областях України було дуже поширений, так званий, «волонтерсько-добродійний» рух по збору коштів на лікування важкохворих дітей. Молоді люди й до тепер стоять зі скриньками, обклеєними світлинами з маленькими стражденними обличчями хворих діточок. Як людина, як мати мене обурило, що шахраї прикриваючись чужим горем, подекуди навіть видуманим, заробляють досить великі гроші на доброті та благодійності пересічних українців. Новою хвилею, продовженням цієї шахрайської афери, стала діяльність деяких «благодійних» новостворених фондів, наприклад: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ" (БО "МБФ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ"), Телефон: 0670108339, 0674710142, 0445695719, helphelp .com .ua ЄДРПОУ 38814339, 03151, м.Київ, Солом'янський район, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 66, Р/р 26003056101896, Банк ПАТ КБ "ПриватБанк", МФО 380775, БАТІЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ – керівник, засновники: КОКУЄВ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ, БОБРОВНИЙ КИРИЛО СЕРГІЙОВИЧ, УДОВЕНКО ЄВГЕНІЙ ІГОРОВИЧ. Звичайно, є справді перевірені організації, які протягом досить довгого часу працюють в напрямку благодійницької діяльності, але в даному випадку мова йде не про них!!!! А про кого ж? Ці ошуканці – псевдо-благодійники, які цілеспрямовано, погрожуючи проблемами, використовуючи інформацію про ліцензування певних видів господарської діяльності та про планові перевірки дотримання ліцензійних умов, видурюють у підприємців величезні суми на вдавану благодійність, на кшталт допомоги хворим дітям. Прикладом такої цинічної, блюзнірської, нелюдяної діяльності сумнівних громадських організацій (БО "МБФ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ") є використання важкого стану дійсно хворих дітей з вадами слуху, які окрім всього іншого є ще сиротами та знаходяться в спеціалізованих інтернатах по всій Україні. При перевірці виявлено, що такі діти насправді існують, але, якщо і отримали допомогу, то до неї не були причетні дані «благодійні» організації. Керівництво закладів, де знаходяться ці діти, нічого не знає про БО "МБФ "ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ" та не отримувало від них ні коштів, ні ліків, ні виробів медичного призначення. Та й узагалі не знають про існування такої організації.
Будьте уважні! Адже вашої допомоги потребують діти, а не шахраї!
# медик2014-05-28 11:33:39
Шахраї: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ" отзывы, відгуки: псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники, розводять на гроші під виглядом допомоги дітям з вадами слуху
Увага! Шахраї: (БО "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ")

CHARITY ORGANIZATION "INTERNATIONAL CHARITY FOUNDATION "REVITALIZE A DREAM"

Адреса шахраїв: 02095, м.Київ, ВУЛИЦЯ АННИ АХМАТОВОЇ, будинок 43, квартира 280

Засновник шахраїв, президент ДЕХТЯРОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА

Діяльність з 01.04.2014

Телефон шахраїв 1: +380963312185 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники
Телефон шахраїв 2: +380639954115 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники

Телефон шахраїв 3: +38-044-3608826 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники

Телефон шахраїв 4: +380967700224 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники

ozhivi-mriyu .com .ua - псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники

БО «МБФ«ОЖИВИ МРІЮ»

КОД ЄДРПОУ 39157365

МФО 380775

р/р шахраїв №26006056106951

Банк: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

ozhivi-mriyu