Отзыв о компании PRIMOCOLLECT
Добавлен: 12:08 15.05.2014
Другие названия: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт:  primocollect.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: 044-393-71-57

Описание деятельности:  Агентство по взысканию задолженности

Никнейм: Stanislav (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Апрель 2014
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Вітання шановне панство) Я працюю в Компанії зовсім недавно,ще можна сказати "молодий , зелений " . Початок був в дійсності інтригуючим , так як це моя перша робота,то було достатньо незвично та ціккаво.На початку вас очікує співбесіда,де неслід боятись. Далі посуті йшла практика (стажування) яке було, ну мега "капетальним" ,в тому сенсі, що одразу ж перейшли до практики. Далі почались "трудові будні" ,сказати відверто поєднувати роботу і навчання на початках важко,але з часом звикаєш. В робочому процесі ми тісно співпрацюємо,з карівниками груп,вони сприяють робочому процесу,та усіляко підтримують(зі своєї сторони хотів би відмітити Сергія і Олега,та подякувати їм за розуміння,і підтримку).Щодо негативних коментарів прочитаних мною,то хотів би відмітити ,що всюди можна знайти мінуси , значні,чи то не значні, майже не помітні,але особисто я бачу в Компанії тільки позитивні сторони,і плюси, і докладаю зусиль до праці, і в перспективі воно відіб’ється мені з торицею,я в цьому переконаний.Ну що ж, вам успішного робочого дня й усіляких гараздів!

Негативних сторін я не бачу)

# Доброжелатель2014-09-26 13:01:04
Что язык проглотили, а пальци поломали???? Позицию свою отстоять так и не можете..... мудаки!!!
# Доброжелатель2014-09-02 18:45:32
Так что, долго еще будете нарушать законодательство Украины??? Или думаете что вам все с рук сойдет??? На коленях стоять будете уроды!!!!