Отзыв о компании Бізнес-Баланс
Добавлен: 17:48 20.01.2014
Сайт:  b-b.lviv.ua
Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Компанія має нормальний офіс на Чорновола, молодий колектив і надокучливого (сноба) керівника, який знайде всі можливості щоб так все викрутити і незаплатити з\п по домовленості або порізати чи зекономити на чомусь. Переважна більшість людей з колективу які працюють у Львові є приїзджі з села. В очі дуже правильні позаочі повно пліток і обговорень.На рахунок запізнень, є жорстка система стягнень і штрафів, брєд сивої колиби,тому що ефективна робта починається з 10ї год. навіть якщо на 5 хв запізнишся, сам керівник з Брюхович їздитть на машині і не має поняття "заторів".встановлено прослуховування всіх телефонів і моніторинг на комп"ютерах, забагато хоче знати про особисте життя кожного з працівників. З\п виплачується як офіційна по ставці так і чорна в конвертах.Кар"єрного немає ніякого.Початкова робота для студента нормальна, на крайній випадок підійде, на перспективу залишатися в компанії на довгий термін, ця робота нікудишна і безперспективна.

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Дякую за Ваш коментар! Тішуся що набравшись досвіду і попрацювавши у нашій безперспективній компанії Ви зараз маєте можливість працювати на відомій фірмі. Вірю що це лише початок Вашої кар’єри і доклавши зусиль Ви обов’язково багато досягнете. Ми, Ваші колишні співробітники, щиро будемо цьому раді.

Не вважаю себе хорошим керівником і тому, з відчуттям вдячності за те що намагаєтесь зробити мене кращим, обов’язково використаю Ваші слушні зауваження, як пропозиції.

Завжди вдячний своєму колективу за підтримку, особливо у нелегких умовах вибору і прийняття спільних відповідальних рішень.

Сноб-керівник

немає