Отзыв о компании ТС Дешево, Бюджет
Добавлен: 16:34 21.11.2013
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Донецк

Описание деятельности:  Торговля всем чем можно

Никнейм: Мира (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Они отсуцтвуют

Значит так!!!! Дорогая Елена, Вы так описываете прелести этой компании, что читая их у меня покатилась с глаз слеза сожаления о том, что я ушла с этой чудесной, замечательной работы!!!!(ШУТКА)
А теперь серьезно!!!!!
Проработала я в этой сети 3 месяца, по началу меня устраивало все, может я бы так и работала там, если бы у нас не прошла ревизия, по итогу которой выяснилось, что у нас недостача в 3400грн., мы всем коллективом сцепили зубы и заплатили её на 5 вышло по 566 гривень, проработав пол месяца мы получили аванс с которого у нас вычли еще по такой же сумме, когда мы стали возмущаться, они нам сказали, чтоб мы закрыли рты и платили молча! После этого весь коллектив написал на расчет. Ну и проработав как полагается 14 дней и в конце этого срока нам сделали ревизию по итогу которой недостача наша была 14 тысяч, мы в шоке!!! Мы не понимаем откуда эти цифры! И выходит так, что за два месяца мы получили 1500грн. Конечно, зачем нам платить, ведь мы же уходим!! Если в этой компании не платят сотрудникам, которые которые работают на данный момент, что уж говорить о уходящих!!!
Короче не видитесь на этот лохотрон!!!! Я еще напишу чем этот цирк закончился!!!
И буду рада если кто-то подскажет нам как поступить в этой ситуации!!!!

# гость2013-11-22 04:10:34
заявление в прокуратуру.
иск в суд.
если ЗП в конвертах можно еще в налоговую сообщить, чтоб натянули умников.

==============================================
Кодекс України про адміністративні правопорушення
==============================================
Стаття 41. Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, терміну надання посадовими особами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та фізичними особами - підприємцями працівникам, у тому числі колишнім, на їхню вимогу документів стосовно їх трудової діяльності на даному підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи - підприємця, необхідних для призначення пенсії (про стаж, заробітну плату тощо), визначеного Законом України "Про звернення громадян", або надання зазначених документів, що містять недостовірні дані, порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення, а також інші порушення вимог законодавства про працю -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

==========================
Кримінальний кодекс України
==========================
Стаття 172. Грубе порушення законодавства про працю

1. Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю -
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

2. Ті самі дії, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, -

караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Стаття 173. Грубе порушення угоди про працю

1. Грубе порушення угоди про працю службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності,
а також окремим громадянином або уповноваженою ними особою шляхом обману чи зловживання довірою або примусом до виконання роботи, не обумовленої угодою, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)

1. Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у
встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, -

карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( от 17000 до 34000 тыс. грн.) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.