Отзыв о компании СПД Пшеничка Ярослав Михайлович
Добавлен: 16:52 20.09.2013
Другие названия: ЧП Пшеничка Я.М.
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Черновцы

Описание деятельности:  Оптовая продажа сыромолочной продукции. Дистрибюция .Импортерство ТМ "Савушкин продукт".

Никнейм: Шура (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

мають нормальні бренди но не розвивають їх

Повністю підтримую вищесказане. до людей як до бидла, дають їм просрочку додому, нормальний товар не дають. Тикучість кадрів через непрофесійне керівництво, зарплату треба випрошувати.тай не дають то,шо обіцяють. Останнім часом ходять провірені чутки,шо він немає грошей. казали висить гроші постачальникам. думаю, нічо там не помінялось. Жадність шефа, так цого всі в офісі називають, причина всого, НЕ РАДЖУ НІКОМУ ТАМ ПРАЦЮВАТИ, це крайній варіант

# Справедливість2014-01-31 14:47:27
Більшість машин на яких розвозиться товар не принадні до їзди!!!! Як можна їхати на машині яка не опалюється в -27 градусний мороз, в якій замерзають гальма, чка просто розвалюється???!!!! Ярослав Михайлович, я не думаю що своєму синові Ви б дозволили їхати на такій машині???!!!! Майте совість..... в людей які на вас працюють є сімї і якщо з ними в дорозі щось станеться, повірте ваші гроші не допоможуть!!!!! Я можу Вам допомогти нагади як це бути ЛЮДИНОЮ!!!!! не має грошей нема чого тримати такий бізнес і ризикувати життям інших людей!!!!!