Отзыв о компании Центр Биржевых Технологий
Добавлен: 23:19 18.11.2021

Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш, Сумы, Кривой Рог, Кременчуг, Коломыя, Краматорск, Мукачево, Каменец-Подольский, Лисичанск, Славутич, Новая Каховка, Рени, Красноармейск, Макеевка, Нежин, Чернигов, Миргород, Южноукраинск
Телефоны: 0 800 501 63 30

Никнейм: К******а (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2021
Дата увольнения: 2021

Минулого року в спадщину я отримала невелику суму і почала цікавитись питанням, як же тепер ці гроші можно примножити. Час і шлях пошуку привів мене до офісу центру біржових технологій м. Львів. Тут я познайомилася з консультантом і керуючою офісу Оленою Якубовською. Також я була вражена, скільки людей цікавиться інвестуванням, хоча раніше взагалі не могла собі уявити. Я відвідала декілька вебінарів у Олени. Мені сподобалося, як вона досить легко, зрозуміло і таким тендітним голосом подає інформацію. Після вебінару я не одноразово приїздила на консультації до Олени і вирішила, що можу спробувати з невеликої суми. Зараз я інвестую в акції компаній, Олена мені підказує що саме можна купувати і таким чином я заробляю. Планую також пройти навчання в офісі з торгівлі, щоб в майбутньому почати інвестувати більше грошей і заробляти самостійно.

відсутні