Отзыв о компании STARLIFE
Добавлен: 00:01 25.09.2021
Другие названия: MetLife

Регионы работы: Киев, Житомир, Запорожье, Красноармейск, Львов, Полтава, Ровно, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черновцы, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Одесса, Николаев, Черкассы

Описание деятельности:  страховая компания

Никнейм: Правдивий (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2021

Що можу сказати про дану компанію?поки що нічого( продукт гарний потрібен всім). А на рахунок працівників нічого гарного. Те що мені пояснювали і пропонували це розвод. Це було на мою думку до поки я не звязався напряму з компанією метлайф. Тільки тоді мені все прояснили. Спробую пояснити докладніше. В нашому місті Вараш є консультант Олександр який спочатку намагається щось пояснити по цьому продукту але коли бачить що це не цікаво починає впихувати якісь золті прикраси нібито це від засновків старлайфу). Компанія метлайф заперечила, вони окрім стахових продуктів нічого не продають. Питання чи потрібно щвязуватися з посередниками якщо це можна придбати в компанії метлайф на пряму? Мабудь буде дешеше і безпечніше ніж потрапити в руки до аферистів.

# 05047585782023-03-13 09:35:44
Шановний Правдивий! Якщо Вам пропонували прикраси від засновників Старлайфу, то яким чином ви прив'язуєте до них Метлайф?))))
Ви абсолютно праві - поліс можна придбати як напряму у компанії Метлайф в м.Київ (це єдиний офіс в Україні) так і у консультантів будь якого брокера (а їх більше 30 по країні). Але Метлайф не повинен вас консультувати з приводу вірного оформлення документів при настанні страхового випадку. І якщо в довідці буде запис якй не відповідає правила страхування - вам просто відмовлять. В ви будете обвинувачувати в цьому компанію Страхову. А на справді вина ваша - не вірно оформлені документи. Тож гарний консультант - це той хто супроводжує клієнта. Знає правила. І перевіряє документи які потрібно подавати

# А**а2022-01-23 13:50:39
Правдивый, что же Вы даже имя своё не написали? Я искренне сочувствую, что Вам попался неопытный сотрудник. Относительно компании - Вы не правы, потому как не разобрались. Стразовые компании , и MetLife не исключение, работают через брокера (посредника). Стоимость и условия полиса не изменны! Финансовые консультанты получают свои комиссионные за проделанную работы от не из Вашей оплаты, Вы платите напрямую в MetLife. А в остальном Вы абсолютно правы - продукт отличный и необходим каждому!))