Отзыв о компании Культ Ра ресторан
Добавлен: 21:53 12.08.2013
Другие названия: ТОВ Культура

Эл. почта: kult_ra@ukr.net

Описание деятельности:  ресторан

Никнейм: Віра-Надія-Любов (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

дружній, сімейний колектив, біль-менш вільна атмосфера, приємне місце роботи (всередині етно-ресторану), безкоштовні обіди, відсутність дресс-коду, кава, етно-концерти

попадаючи в Культ Ра, ви перші дні не тямитесь від щастя - ось вона, та робота, про яку мріяв! все так ніби веселково, щиро... ти працюєш "за ідею" (так- так, зарплати вистачить хіба на скудні студенські походи до супермаркету), засижуючись до ночі, вкладаєш душу, натхненний відродженням давньої слов'янської культури... але потім ти натикаєшся на Гнів, емоційний пресинг, вампірську маніпуляцію, енергетичну чорну діру власника Олександра Ваврика, що видає себе за чесну, вільну людину, справжнього козака з чубом та вусами. От тут все стає ясно - ВАС ВИКОРИСТАЛИ! Як і всіх інших, з/п не заплатили, сказали, що у вас "мало досвіду" (цікаво, хто ж із досвідом піде на таку з/п)).

Зате ви класно повеселитесь, це я вас обіцяю: збори по понеділкам у колі навкруг Перуна, читання Велесової Книги, споглядання істерик власника, і його неадекватних вчинків. Все вистава закінчена, доїдайте поп-корн.

Якщо ж ви працьоєте офіціантом чи кухарем, вас неодмінно за щось оштрафують (буде на те причина, чи ні).

Якщо ідете туди книгарем - будьте готові ще й доплатити вкінці місяця - буде недостача (в книгарні часто крадуть), і з вас вирахують кругленьку суму.

І при цьому всьому, ким би ви не пішли туди працювати, вас будуть звинувачувати у "недохідності" закладу.

"Культ Ра" - хороше місце. Але біда тому місцю, де лихий господар!

# Нейм2015-01-15 17:52:52
Все що написано - цілковита ПРАВДА!!!
""Культ Ра" - хороше місце. Але біда тому місцю, де лихий господар!" - вдало сказано!
Власник - Олександр Степанович просто неврівноважений та ще й жадюга самий справжній. Працювати скарбником задарма 6 змін, і зрештою отримати відмову про прийняття на роботу - жесть сама справжня. І саме головне, що ти дійсно приходиш туди - атмосфера чудова, дууже багато персоналу приємні і чуйні люди, і дійсно тобі здаться що то робота твоєї мрії, і тут Ваврик.. ну нема чого додати. Сам же він, геть не націлений на підвищення дохідності свого закладу, бо я зроби* висновок, що він те тільки і може, що вітати клієнтів фразою "Слава сонечку", і ходити верещати на всіх що вони не вийшли з системи по закінченні вчорашньої зміни.
# Стас2014-11-07 21:38:21
Спасибо огромное,как раз "книгарем" предложили туда пойти. Ну его,теперь откажусь! Да и национализмом не страдаю,поэтому корчить из себя не понятно кого желания мало.
# олеся2013-11-08 03:38:01
Все,, що пише пані істинна правда, тільки крім власника там керує ще одна моральна уродка- прищава наталі