Отзыв о компании STARLIFE
Добавлен: 19:11 25.12.2020
Другие названия: MetLife

Регионы работы: Киев, Житомир, Запорожье, Красноармейск, Львов, Полтава, Ровно, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черновцы, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Одесса, Николаев, Черкассы

Описание деятельности:  страховая компания

Никнейм: Брокер (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2020
Дата увольнения: 2020

Немає нічого

Ті хто брешуть ті зможуть заробляти, а ті хто буде говорити правду будуть робити 2-3 контракти на рік, і потім в кінці кінців підуть з цієї компанії.
Я наприклад не хочу втрачати свій час,(5-10 років и то не факт що вийде, то не про мене ) тому що за цей час можно було пройти навчання у іншій сфері і отримувати добрі кошти вже за пів року чи за рік...Бачу що негативних відгуків набагато більше ніж позитивних и позитивні якісь однотипні наче писала одна й та сама людина, а ось в негативних відгуках видно багато емоцій і так детально все описано, я вірю більше в негативні відгуки , як би все було так солодко и добре, то така велика кількість написаних негативних відгуків не була б. И якось навіть неприємно и прикро що працівники так відгукуються про консультантів у яких не вийшло, дуже дивно що така велика кількість людей у яких не вийшло. И самі пишуть що у їх коло може зайти будь-яка не професійна людина, тоді чого поливати брудом таку кількість людей, вже після таких "позитивних"відгуків починаешь сумніватися в цій компаній. Взагалі то тема цікава, страхування життя в нашій країні мало розвинуте, тобто клієнтів знайти здавалося б можно велику кількість, та щей конкурентних страхових компаній мало, що можно так просто заробляти, людина будь-яка, будь-якого віку, освіти , та щей не погано, але ж якби воно так і було.
Єдиний плюс який я побачив це натхнення на семінарах, дійсно почуваешь себе зарядженим, и то на першому , потім чуешь таку саму інформацію що і чув и вже не цікаво ходидти на них, и до речі за такі самі кошти та щей дешевше можно піти у Києві на дуже крутих менторів и почути різну інформацію від різних лекторів, дійсно які досягли успіху, і дійсно прокачатися. Тому вирішувати вам, а я вирішив не втрачати час дарма.

# А**а2021-07-05 15:49:17
Аноним вы вкурсе что вы работаете в СтарЛайф? Или у вас там уже вообще мозги поплавились? Это не ваш бизнес, не ваша компания, вы обычный наёмный сотрудник, про которых вы пишите, только разница между вами в том что , работники других компаний официально оформлены, а вы нет. Тоесть вы ещё больше лох чем они. Смешные.
# Брокер2021-07-05 15:11:19
До чого тут лінь?? Я читаю багато книжок, і нажаль як правило усі лекції платні, і ваші семінари в Старлайф теж платні. Мені не шкода у себе вкладати. Може це ви ліниві і не хочете розвитку, тому і сидите в своему Старлайф. Скільки людей стільки і думок, чому ви нав'язуєте свій Старлайф... Я виразив свою думку, і так я вважаю і впевнений що це суцільна дурня, і втрата свого часу. По собі не судять. Якийсь взагалі дурний коментар про лінь , в якому немає ніякої логіки.
# Аноним2021-01-29 23:56:33
Лентяи всегда хотят услышать от кого-то, как получить много денег, но ни один из них не хочет читать книги, они хотят послушать за деньги и прокачаться. Они не готовы потратить 5 лет на развитие сети, но готовы вкалывать наемными работниками, а потом нищенствовать на заработанную пенсию, так как сохранять и инвестировать ходя на работу не учат! Потому не нужно писать о том, в чем полный ноль.
# Аноним2021-01-17 10:24:02
Очень субъективное мнение. Видно, что у человека нет понимания построения бизнес процессов в Млм индустрии.
# В*******р2020-12-26 01:12:34
Досить непогано описано всю суть роботи в Старлайфі одним із активних консультантів та що з себе представляє програма Метлайф :

В даному відео проведений реальний розрахунок дохідності по накопичувальних програмах та порівняно їх з обіцянками брокерів, озвучка правда погана але розрахунок відповідає дійсності:

За цими посиланнями найбільш актуальна інформація про Старлайф та програми які вони продають!!!