Отзыв о компании "Скарбниця" ломбард
Добавлен: 14:04 08.06.2019
Сайт:  skarb.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Донецк, Житомир, Кировоград, Коломыя, Краматорск, Луцк, Одесса, Стрый, Харьков, Херсон

Описание деятельности:  Сеть ломбардов

Никнейм: В пошуках роботи (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2019

на днях побувала на співбесіді в компанії "Скарбниця", дуже вражена відношенням співробітників. Я приїхала до початку роботи їх офісу,, бо ще працюю і відпросилася лише на 2 години. Думала зачекаю на вулиці, Та о 7.00 , 2 чоловіки відкрили двері, а жінка, яка стояла поряд запросила піднятися з нею на 2-й поверх відкрила при мені двері свого кабінету , ввімкнула світло і запросила мене сісти до столу.Дала мені заповняти анкету, а сама тим часом зробила каву і собі і мені. Погодьтеся, таке не в кожній компанії побачиш. Співбесіда була дуже приємною, може тому, що запах кави підняв настрій, може, тому, що дуже приємний голос був у рекрутера, а може тому що деколи нам просто так хочеться теплого, людського ставлення до себе., Під час співбесіди я дізналася хто ж такий той експерт кредитний і якщо до співбесіди у мене був сумнів, чи зможу, чи варто, то зараз сумнівів немає -я хочу. Хочу навчитися, хочу тут працювати, сподіваюся там куди я попаду на роботу в Ломбарді я зустріну таку ж доброзичливість, відкритість, та щирість.

Поки що не знаю.