Отзыв о компании Высокие Аграрные Технологии ООО
Добавлен: 16:09 24.06.2013

Регионы работы: Киев, Харьков, Херсон

Описание деятельности:  ТОВ “Високі Аграрні Технології” заснована в 2008 році. Компанія займається виробництвом насінням польових культур в повному циклі – від вирощування насіння до його пакування.

Никнейм: Ганна (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Позитивні сторони…. Я чесно кажучи навіть розгубилася ,з чого почати.
По-перше, особисто я дуже задоволена цією компанією а чому зараз поясню.
Коли я прийшла на співбесіду мене зустріли дуже привітні люди які цінували свою компанію та хотіли збільшити продаж.
Особисто мене зацікавило(та приємно здивувало) те що люди віддані своїм починанням. Вони дуже вимогливо відносяться до своєї справи,контролюють якість насіння,чого не мужу сказати про попередніх роботодавців. А в специфіці нашої роботи це дуже важливий фактор тому що, якість це перша ознака успіху. Ще дуже сподобалось ,те що немає тотального контролю та нависання (є довіра, тому що ми ділові люди та повністю розуміємо що наш прибуток залежить від нашого професіоналізму та нашої праці). Дуже лояльне керівництво(іноді навіть допомагають завершити угоду з крупним клієнтом).
Стосовно клієнтів, всі хто працював зі мною повністю задоволені.
Стосовно заробітної плати то я ЗАДОВОЛЕНА вона пропорційна моїй роботі.
Підсумок – ця компанія для тих хто хоче працювати та заробляти.

Є один маленький недолік,іноді беруть на роботу не кваліфікованих співробітників, які псують лице компанії та затримують всі текучі процеси. А потім, замість того щоб підвищувати свій рівень знань та вмінь, пишуть усілякі гидкі відгуки. Вам повинно бути соромно….!!!!!!!

# Анна2013-08-21 15:20:49
Уважаемый гость! Откуда столько злости? Неужели, дорогой гость, Вам заняться больше нечем.
Вместо того чтобы писать всякую чушь (как красиво поют, а на самом деле чистый п.......ш, скоро и да ВАТ дойдет очередь Триденты и Техник Энерджи, тогда и будешь рассказывать как все за...сь) заняли бы себя чем ни будь (анти озверин попейте).
# гость2013-08-21 00:40:24