Отзыв о компании Де Визу
Добавлен: 20:25 04.06.2013
Другие названия: ЗАО АФ "Де Визу", ПрАТ АФ «Де Візу», ООО "Дилер-Аудит", ООО "АН "Акцент", ООО Консалтинговая-правовая фирма "КОПф", Ассоциация предприятий "АКФ", ПГОІ "Центр экономико-правового обеспечения", ООО Аудиторская фирма "Бизнес-консультант", ООО Аудиторская фир
Сайт:  devisu.ua
Телефоны: 2794000

Описание деятельности:  Аудиторская фирма “Де Визу” работает на рынке аудиторских услуг с 1994 года

Никнейм: Боб (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Офіс знаходиться в центральній частині міста

Про недоліки писав би і писав, місця не вистачить.
Почнемо з того що працювати приходилось з 9 до 20 - навіть тоді коли взагалі немає роботи (сиділи собі, стандарти цілими днями читали). Як тільки закінчується бізнес сезон, одразу починається чистка. Зазвичай люди випробувальний період не проходять, просто тому що їм же ж потрібно буде зп піднімати, а це не в стилі Бойка, той краще скаже що ти нічого не знаєш.
Про зарплату я краще взагалі промовчу, її то платять то не платять і нічого ти нікоми не докажеш, що у тебе навіть грошей за оренду квартизи заплатити немає.
Корпоративної культури немає, на будь-якому святі мусеш стояти і сміятись з тупих анекдотів/пріколів шефа.Моя Вам всім порада, жалійте себе і не витрачайти свій час, обминайте цю контору боком.