Отзыв о компании BAKER MARKET
Добавлен: 13:06 09.08.2017
Другие названия: ТзОВ "Ромзен"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Супермаркет

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2017

Немає

компании
Абсолютно не професійний підхід на етапі відбору кандидатів стосовно пропонованої роботи. А саме:
відкрили вакансію менеджера з розвитку та навчання персоналу. Вже сама по собі така вакансія повинна передбачати серйозний підхід до кандидата, адже такий повинен володіти попереднім суттєвим досвідом роботи з людьми і персоналом різних рівнів, їх навчанням, тощо, що в свою чергу здобувається попереднім досвідом однозначно не на позиціях лінійного персоналу.
Маючи такий попередній досвід, працювавши менеджером з розвитку та менеджером-керівником і не тільки, що здобувався в компаніях національного масштабу з різних сфер бізнесу та попередньо надіславши розгорнуте резюме з деталізованим описом всіх виконуваних обов'язків, іду на співбесіду з очікуванням (як воно і повинно бути і є в інших більш серйозних компаніях) ще більш предметно поспілкуватися згідно попередньо надісланого мого CV і не тільки.
Натомість зіштовхуюся з тим, що при самому вході в так званий офіс замість нормального знайомства вже не по телефону і власне співбесіди, мені зі старту підсовують (інакше не скажеш) анкету до заповнення, так наче я пробуюся не на вище вказану позицію, а на чергового промоутера, кур'єра чи когось в цьому напрямку. Тобто заповнення анкети з не одним десятком питань виходить важливішим, ніж живе спілкування з людиною, яка пропонує свою кандидатуру на таку важливу позицію і попередньо відправила на вичитку розгорнуте резюме. Як висновок можна зробити і те, що шановні так звані рекрутери попередньо мого CV толком і не читали. Заповнити анкету в моєму випадку - це виходить дублювання резюме, бо є про що розповісти, разом з відповідями на їхні питання начебто "психологічні", а насправді стандартні (досвід співбесід теж маю) і займе тривалий час. І все це пропонують робити стоячи, за стійкою дівчинки на ресепшині, під боком паралельно "обробляють" інших кандидатів і пішло-поїхало. Дуже гарне знайомство з кандидатом на менеджера з навчання і розвитку - нічого не скажеш ((
Більше того, в анкеті просять вказати детальну інформацію щодо паспортних даних, а це на першій співбесіді є протизаконно, пам'ятайте про це!
Коротше, якщо ви не є на старті вашої кар'єри, а маєте досвід і основне - повагу до себе як до серйозного кандидата і особистості зокрема, прочитавши все вище описане зробите правильний висновок і не витрачатимете час.

Хоча з інших описів видно, що і ставлення до лінійного персоналу жахливе. Тому бережіть себе і головне не дозволяйте поводитися з собою як з пустим місцем, бо і так "недо-керівників" розплодилося в нас багато, а ви ще й потураєте цьому, якщо мовчки зі всім погоджуєтесь.

# HR відділ Baker Market2017-08-18 11:36:18
Заповнення анкети - стандартизована процедура на етапі первинного інтерв'ю, незалежно від вакансії, на яку претендує кандидат.
Чи Ви вважаєте, що є професії "різного рівня поваги"? Жаль, що існують "професіонали", які популяризують такий підхід.
Дякуємо за Вашу думку і за те, що не витрачали часу на індивідуальне інтерв'ю!

Щиро бажаємо Вам професійного розвитку.

З повагою,
HR відділ Baker Market!