Отзыв о компании ВікноЛІДЕР
Добавлен: 23:03 21.05.2013

Регионы работы: Ивано-Франковск

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Доброго дня всім. Мене звати Віктор, я управитель фірми ВікноЛІДЕР… Від імені компанії, всім тим, хто писав і позитивні відгуки, і негативні, хочу подякувати. Прошу вибачення, якщо щось не так було в процесі роботи. В захист компанії хочу повідомити, що фірма Вікнолідер не є фірмою «одноднівкою», як зараз більшість, продають вікна всі кому не лінь, а потім «шукай вітра в полі».
По-перше, наша фірма офіційно зареєстрована у квітні 2004 року. По-друге, компанія реалізувала свою продукцію більше 10 000 клієнтам, а відгуків в Інтернеті якийсь десяток, багато з яких написані конкурентами, а багато таких, які наскільки не є грубими, але це тільки 0.0…% від усіх клієнтів… Вважаю, що нема фірми в області, яка б не мала жодного незадоволеного клієнта. В нашому випадку йдеться про велику клієнтську базу, а не про 50-100 клієнтів…
Щодо акції з москітними сітками минулого року, то звісно були, можливо, певні затримки кільком клієнтам, через постачальників інших, бо сіток подарункових була дуже велика кількість, і постачальники не встигали їх нам поставляти… так, наша помилка, що ми цього не передбачили… Але погодьтеся, шановні друзі, якщо поставка подарункової «антимоскітки» відбулася з запізненням, то чи є це глобальна проблема порівняно з тим, що можна було придбати вікна у когось іншого, які б згодом виявилися не якісними, або взагалі дати завдаток у розмірі кількох тисяч і не отримати потім ні вікон, ні дверей?
Давайте розберемося з монтажними бригадами. Безумовно монтажники – люди не ТОП-менеджери, а прості робітники… Всі вони працювали в тих чи інших фірмах, і всі вони в тій чи іншій мірі однакові по своїй поведінці… У нас принаймні є певні інструкції, яких вони повинні дотримуватися, і є людина, яка контролює роботу монтажників, відбираються люди, які знають свій профіль. За алкоголь, або за грубість з клієнтом людина штрафується, або звільняється… Звісно не реально все проконтролювати на великій фірмі, нюанси завжди будуть, і це не тільки по вині монтажників чи інших працівників фірми, бувають нюанси включно по вині клієнтів… Інколи ще необхідно розуміти процес роботи, бувають непередбачувані ситуації, є техніка, є люди, є різні замовлення, різні місця та різний час… Коли відбувається збій в чомусь одному, то збивається вся система, і потім, як це не прикро, страждає клієнт у кінцевому випадку, збивається термін поставки йому продукції…
У 2013 році у компанії змінилися пріоритети, відбулася реорганізація фірми, створений новий план для покращення обслуговування своїх клієнтів. Тому ласкаво просимо, завжди будемо раді обслуговувати своїх клієнтів, залишатимемось на ринку ще дуже довго, якщо щось не так – ще раз пробачайте, будемо виправлятися, звертайтеся в любий час!
Тел.: офісу Івано-Франківськ 0342717984, 0505239294 ,
тел.: служби підтримки клієнтів 0975808497
Веб сайт www.viknolider.com.ua
З повагою, Віктор.

В будь-якій роботі є позитивні моменти.

# Адміністратор2015-04-07 18:45:38
Пані Марта, на яких конкретно фактах полягає Ваш відгук? Якщо можна, то напишіть свій № договору, скажіть, що Вас не влаштовує. Будемо розбирати дане питання, але нам потрібно більше конкретики. В іншому випадку, без конкретних прикладів, подібні відгуки, нажаль, схожі на відгуки конкурентів.
# Адміністратор2015-04-07 18:40:14
Пробачте пане Петрів, та насамперед хочемо задати Вам запитання, чи є у Вас досвід підприємницької діяльності? Якщо так, то скільки років Ви займаєтесь бізнесом, якого Він масштабу? Оскільки здається, що подібні питання швидше за все ставить людина, нажаль не знайома з бізнесом взагалі.
Хочемо зазначити, що малий та середній бізнес включно і великий, майже весь, тримається на оренді. В цьому нічого дивного нема. Адже недоцільно працювати кілька років лише для того, щоб купити своє власне комерційне приміщення, адже не в тому самоціль. Чи знаєте Ви багато підприємців, які ведуть бізнес з власного приміщення?
Зазвичай Ви або орендодавець, маєте своє приміщення і здаєте його в оренду (в тому полягає Ваш бізнес), або підприємець, який заробляє на іншому, та не на оренді. Важко поєднувати ці дві речі.
По-друге, так побудована бізнес модель. Завод виготовляє, дистриб’ютори реалізовують його продукцію - це нормально, так працює бізнес. Для того, щоб заспокоїтись та не перейматися щодо «кидків», рекомендуємо почитати будь-яку бізнес книгу або відвідати семінар на тему ведення бізнесу, і Ви там знайдете багато речей, які раніше були для Вас незрозумілими.
Трошки загальної статистики: майже кожен 9-й бізнес з 10 ти на протязі кількох років потерпає крах. А «ВікноЛідер» - зареєстрована фірма з 2004 року, і ще досі не закрилась та успішно процвітає. Кожен клієнт, який придбав у неї продукцію чи рік тому, чи п'ять, може звернутися до компанії з будь якою проблемою. Ми вважаємо, що це говорить саме про надійність та довіру.
Дайте, будь-ласка, відповідь, якщо знайдете, чи існує серед багатьох тисяч підприємств у області та тих, які існували протягом останніх 10-ти років, які можуть показати таку стабільність як ми. А це дуже важливо у наш час - стабільність і надійність. Тому ми з Вами абсолютно не згодні щодо заявлених Вами слів. А щодо «купи підприємців Вовки, Легуни і ще там всього» - що Ви цим хотіли сказати? Уточніть, будь ласка. Щодо строків – також, приведіть, будь ласка, конкретні приклади.
# Адміністратор2015-04-07 18:27:36
Вікторія, насамперед хочемо подякувати Вам за те, що написали цей відгук. Адже саме негативні відгуки дають нам можливість працювати краще. Також щиро дякуємо Вам за те, що звернулися у нашу фірму, - якщо Вам радила її Ваша сестра, то мабуть у неї були на то підстави.
Якщо наш менеджер повів себе по відношенню до Вас якось неетично, то прийміть наші вибачення, будемо приймати міри. Також хотіли дізнатися, в чому конкретно полягає хамство менеджера? Щодо «дідугана» хотілося б зазначити окремо - нажаль це лише Ваша суб’єктивна думка, тому що 50 річний чоловік – це менеджер Роман, який працює на Січових Стрільців у Івано-Франківську і є дуже гарним спеціалістом, компетентним у своїй справі, і ми вважаємо, що нам дуже пощастило з ним. Звісно кожна людина могла себе повести не так, як треба. Але якщо Вам чимось особисто не сподобалась людина, то ми вважаємо, що не етично буде обзивати її дідуганом, некомпетентним і т.д. Адже яка б не була ідеальна людина, вона все одно абсолютно всім не може сподобатись, завжди існує суб’єктивна думка.
Якщо до Вас «приїхали» вікна не того розміру, то Ви мали право відмовитися від них і не підписувати акт виконаних робіт. Про замірника, будь-ласка, зазначте конкретні факти. Тому що наразі здається, що це знов лише суб’єктивна думка. Загалом, замірники, які працюють у компанії «ВікноЛідер» – це професійні люди, які знають добре свою роботу, і ними було переміряно уже десятки тисяч вікон. Звісно завжди є людський фактор, завжди у будь-якій роботі є процент «помилок».
Пані Вікторія, якщо вам не підійшло наше обслуговування, то ще раз просимо вибачення, у якості бонусу можемо запропонувати Вам подарунок від фірми. І ще раз дякуємо!
P.S.: Для нас було б дуже зручно, якщо б клієнти телефонували одразу на гарячу лінію підтримки клієнтів. Таким чином, адміністрації би вдавалось результативніше впливати на своїх працівників. Ви ж могли пожалітися по номеру гарячої лінії щодо поганого обслуговування. Адже на задній стороні договору конкретно записано «Шановний клієнте, в разі незадоволення Вами роботою наших менеджерів, монтажних бригад, замірників, а також з приводу скарг та пропозицій, просимо звертатись в службу підтпримки клієнтів за тел. (097 580 8497)»....Скажіть, будь ласка, Ви зверталися у службу підтримки клієнтів?
# Адміністратор2015-04-07 18:17:30
Доброго дня шановна Надіє! Власне компанія, а саме її керівництво, знає, чого хоче. Якщо ви не пройшли співбесіду, значить, нажаль, на те були свої причини. Співбесіди у нашій компанії проводяться на професійному рівні, всі кадри проходять жорсткий відбір, адже ми відповідаємо за якість роботи своїх працівників. Якщо бажаєте більш детально зрозуміти процес найму людей, то можете підійти до нас в офіс, ми постараємося вам пояснити чому саме Ваша кандидатура не підійшла. Таким чином, з Вашого боку не залишиться жодних питань.
# Надія2015-02-18 13:18:32
несерйозна компанія, на співбесіду запрошують на одну і ту ж годину десятками людей, нічого конкретного не питають тільки де працював і тел. Так резюме навіщо люди відсилають, так підбирали б потрібних людей а не всіх підряд, кастинг якийсь получився, люди аж чергами на сходах стояли. Самі незнають чого хочуть...
# вікторія2015-01-01 15:34:11
доброго дня, хотіла зразу написати відгук про вашу фірму, в якої я замовила вікна!! почну з того ,що дуже довго вибирала між вами і іншими фірмами по вікнах..цінами ви не виділяєтесь,якістю теж, але так як моя сестра дуже вас радила,рекомендувала, то чомусь я її послухала і вибрала саме вас, про що зараз ДУЖЕ ЖАЛКУЮ!! робота жахлива!! людина яка сидить в офісі і приймає замовлення, справжнє хамло!!( офіс по вул.січ.стрільців ів-франківськ. тепер,замірник,жах!! його більше цікавить що у людей робиться в хаті,ніж його робота,замірює не правильно(про це пізніше напишу)...цей старий дідуган(що приймає замовлення в офісі) не уважний, те,що він толкає продукцію не дешеву,то звичайно йому і вам плюс, а те,що він здер нормальну сумму а в комерційну пропозицію щось одне не вписує, через таке чмо, йде багато часу і нервів, а і ще замірник не правильно виміряє вікна і підвіконня, зробили мені менші вікна за розміром!! а ті,що вставляють вікна взагалі не відвашої фірми,їм ще окремо за роботу треба платити!! вище сказані робітники признались що це не перший випадок з вікнами ,що не правильно міряєте, і не допрацьовуєте!! тому Я ДУУУЖЕ НЕ ЗАДОВОЛЕНА ВАШИМИ РОБОТАМИ і Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВСІЙ УКРАЇНІ "ВІКНО ЛІДЕР"
# Петрів2013-11-26 20:29:52
Ой ще називають себе фірмою. Купа підприємців Вовки, Легуни і ще там всього. Передплати хватає шоб вони в Тернополі купили вікна превезли вам а потім з клієнтів ще добрили. Жадніших і нагліших людей треба ще пошукати. Це фірма не одноденка??? Чого ж ні? Всі офіси орендуються, техніка вся практично б/у, меблі то просто меблі. якшо треба зібрались і зірвались. Люди не ведіться на то шо в них найдешевше, воно, то так але якість????!!!! За собою не прибирають , строки прострочують, гарантій не яких, дурять тупо народ. Завалили рекламою. Навязлива реклама перша ознака кидка - відволікають увагу просто.
# Марта2013-10-18 18:17:32
Робота компанії просто ЖАХЛИВА.....!!!!!Точно нікому не пораджу туди звертатися....