Отзыв о компании Маркет Ходак
Другие названия: Смелянська 167
Сайт:  market.hodak.biz
Регионы работы: Черкассы

Описание деятельности:  Тогрговля продуктами питания

Никнейм: Ната (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Февраль 2013

позитивного нічого не можу додати

у лютому прийшла влаштовуватися на роботу на посаду касира, спочатку було все нормально до тих пір, поки мене не тестувала директор..я взагалі в шоці, куди дивиться керівництво і тримає цього малограмотного керівника? задавала такі питання - по суті і за моєї роботи не одного не було...Потім я вирішила просто пройтися по залу як покупець, і стала свідком неприємною сцени - касир і співробітник цього маркету лаялися з-за товару, начебто касир неправильно пробила що-то..стояв трьох поверховий мат, а потім залетіла директрисса і вступила в цей спір ..теж крики стояли, незважаючи на те що були покупці в залі..загалом я зрозуміла, що треба обходити стороною це місце, і відмовилася для себе від вакантної посади

# мистер икс2013-10-09 16:34:27
Директора зовут Дьо Елена Борисовна-редкая тварь,находит язык только с менеджерами,и то с одной,которая ей жопу лижет. Сотрудников ненавидит,персонал для нее люди третьего сорта,не признает свою вину,несправидливо относится к людям,тупая сука.Ната вам повезло,что не работаете там. Ходаки и вправду не видят той каши,которая в маркете просходит,держат эту тварь -лучше б долги на нее повесили. Я работал но другим не желаю такого директора