Отзыв о компании STARLIFE
Добавлен: 11:45 16.08.2016
Другие названия: MetLife

Регионы работы: Киев, Житомир, Запорожье, Красноармейск, Львов, Полтава, Ровно, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черновцы, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Одесса, Николаев, Черкассы

Описание деятельности:  страховая компания

Никнейм: Лілія Галаджун (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

Усім доброго дня!почитавши всі коментарі,можу сказати лише одне,наші люди звикли що їх усюди обманюють і довіряти нікому не можна.Особливо люди які пережили ті часи де будувались фінансові піраміди і потім рушились,але як тоді можна порівнювати те що рушилось на очах з тим що працює вже більше 145 років?Невже європейці такий вже наівний народ що стільки років вкладають гроші у те що ви називаєте "розводом чистої води"?
Уся країна так прагне жити по-європейськи....питання а що ви для цього робите?Невже ви думаєте що держава про нас подбає у тому віці коли ми уже не дієздатні?
Та ніякий чиновник не згадає про наше з вами існування!Тільки ми самі здатні про себе подбати і забезпечити собі гідну старість.Подивіться як живуть європейські пенсіонери.
А як живе а точніше було б сказати виживає,український.У кожного із нас є бабусі і дідусі,і ми наглядно бачимо що за подачки їм дає наша держава(900-1300 грн) ну

невже саме за ТАКЕ от вони працювали усе своє життя?Це за такі копійки можна жити??А у старості та й у молодості...людина хворіє,кожен з нас бачив ціни на медекаменти....а комунальні послуги?тарифи?
Держава змушує цих людей доживати а не жити і на заслуженому відпочинку(саме так усюди називають пенсійний вік) просто не мати за що банально хліба купити.
Кожен скаже,треба було раніше думати і відкладати собі на старість.Це все правильно,але тепер задумайтесь який % людей це робить?
Молодь майже не задумується над цим,адже вважає що до старості ще далеко і що ще встигнуть
Тому перш ніж говорити про те що така компанія це "розвод на гроші" краще задумайтесь і дійсно віднесіться з серйозним підходом до цього питання.

У кожного із нас є власна думка,і людей які уміють лише заздрити теж не мало,і те що у них не вийшло,не значить що не вийде у вас.
Не будьте стадом,добивайтесь своїх цілей!
Ніхто не має права Вам навязувати свою думку!