Отзыв о компании MILLER INTERNATIONAL LLC
Добавлен: 17:01 21.04.2016

Описание деятельности:  Разное

Дата начала работы: Февраль 2014
Дата увольнения: Март 2016

Я працювала в цій компанії і прочитавши цей відгук захотіла написати свій відгук. Тому що я не згідна з людиною яка написала про цю компанію такі слова.
Власники компанії дуже ввічливі і добрі , турбуються про свій персонал і допомагають .
У всіх офіційних компаніях є камери для контролю , у всіх банках є камери. У всьому світі камери стоять в магазинах, супермаркетах,банках,офісах . Це дуже зручно і допомагає у багатьох випадках. Тому, хто нарікав на камери можу сказати одне : " у вас маразм " ! .
Ви стверджуєте що відеоспостереження незаконне незнаючи законів.
Дорогий автор негативного відгуку, Ви можете спиратись на закон україни про відеоспостереження і прочитати таке:
Відеоспостереження на підприємстві можливо. Але для цього необхідно строго додержуватися норм законодавства:

- приміщення, у яких проводиться відеоспостереження, повинні бути укомплектовані відповідними попереджуючими табличками;

Можу всім сказати відкрито що у нас стоять камери в офісі і дізнатись про це не важко так як у нас в кожній кімнаті висить табличка , яка про це повідомляє.

На рахунок плинності кадрів хочу сказати що не так все погано як пишуть. Люди стабільно працюють і стабільно отримують заробітню плату. Пустих обіцянок в цій компанії ви чути не можете тому що все по домовленості і згоді.

негатив відсутній