Отзыв о компании Приват Банк
Добавлен: 00:37 10.04.2016

Регионы работы: Донецк, Ровно, Симферополь

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Нет

Поліграф. Це по їхнім словам апарат який не обманиш ніяк, достовіність 100 відсоткова. Задача поліграфіста така, під впливом поліграфа вивести на чисту воду вас. Спочатку проходить бесіда на тему, що ми маємо проговорити "всі ваші скилети в шкафу" типу скільки крав, скільки курив травку.... чи немає знайомих бандітів. На всі ці теми проходить блоки запитань де встановлюються чіткі питання наприклад яку найбільшу разово неправомірну вигоду мали в житті і називає варіанти ловлячи чи брехав чи ні. І все приказує, що краще зізнатися зараз усно чим це зафіксує поліграф. І так далі. Кароче мурижить десь 3 години. Висповідаєшся, в церкві сповідь відпочиває. Згадаєш все. А в кінці він каже ну незнаю, щось ви по наркотикам і по неправомірній вигоді в розмірі від 1500 до 3000грн приховуєте. Що мов як згадаєте то можете ще дорозказати бо через 3 дні висновок піде на офіс. І тут я зловив ерор в голові. Так відсповідатись і приховую? Не надав цьому значення подякував і додому поїхав. Через 3 дні дзвонять і питають з офіса, що сталося у вас там? Бо прийшов невтішний результат. Я в шоці! Через пару днів мені знайомий розказує, що відстажувався 2 тижні і теж попав на поліграф і непройшов та сама історія що і в мене. Хоча людина ця точно мала б пройти поліграф. Питання на що ж він натякав після співбесіди.... Робимо висновки добавити нічого. І деж взяти поліграфіста для перевірки самого поліграфіста