Отзыв о компании дей-сон
Добавлен: 19:25 24.02.2016
Другие названия: бомбік дейсон

Регионы работы: Житомир, Ивано-Франковск, Калуш, Каменец-Подольский, Львов, Тернополь, Черновцы

Описание деятельности:  виробник печива і т д

Никнейм: Юрій Модін (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

На жаль таких немає.

ПП «ДЕЙ-СОН», або ж іншими словами БОМ-БІК. Думаю навряд знайдеться людина яка працювала в цій «шарашкіній канторі» і може після цього сказати щось хороше про це «махлярство» приватної справи. Кричуща не справедливість по відношенню до працівників, некомпетентність керуючих осіб та славнозвісного «СБ», масове закриття філій та переведення в дистрибьюційні ряди – не менуче веде до остаточного закриття цього «чуда» ганебного працевлаштування.
Постійна «текучка» персоналу Бом-Біка нагадує ситуацію в сучасних супермаркетах, що ж все можна пояснити: лише за декілька місяців система оплати праці змінювалась кардинально з ніг на голову. Спочатку 10% від продажі Бом-Біка і 5% дестриб., наступного місяця система «кошик» тобто залежно від відвідувань торгових точок, відразу на наступний місяць оплата нараховувалась від забраних коштів 10% Бом… і 5% дестриб. В результаті з вересня місяця Бом-Бік… відмовився від системи повернень, через близькість банкрутства.
Окрему мову можна вести по організаційних питаннях. Таке як підписання про ознайомлення з наказами без дат, або ж заднім числом – це звична процедура. Бо інакше погрожують та шантажують не допуском до роботи, та не виплатою ЗП.
Шановний читачу, чи відомо тобі слово «коуч», тобто вчитель? Керівництво цього посміховиська, яке приховує доходи та не сплачує податки державі яка потерпає в цей не легкий час, використало це слово у своїх корисливих цілях. Так звані «коучери» або ж як вони себе величають «національні коучери» по ідеї мали б навчати торгових агентів своєму ремеслу, але ж ні. Основна задача цієї калушскої шайки пройтись по вільних маршрутах і впарити клієнтам як найбільше будь-якого товару, щоб після їхніх відвідувань пізніше інший торг. аг. забрав все на повернення, яке відповідно кидають йому в зарплату. Крім цього будьте готові що і борги клієнтів некомпетентна служба безпеки,яка не розуміється в елементарних дебіторках, може кинути вам в ЗП.
Отже, якщо ви не свідомий громадянин і ви готові працювати на «папу гуцула» Сондея, який пече пряники зі справжніх яєць, то вам пряма дорога в ярмо. Окрема порада для тих хто надумав звільнятись, не плануйте отримати останню заробітню плату, або якщо і отримаєте то через місяці 3 і то після того як згадаєте про податкову в розмові з СБ Ковалем В.С.
На завершення хочу сказати, ні прокричати органам державної влади: куди ви дивитесь?! Під вашими носами працює маса таких ділків, як Сондей В.В. які збагачуються на наших громадянах не захищених законами по причині не офіційного працевлаштування. І доки на ринку праці існуватимуть подібні вище названому роботодавці – доти нашої України, як самостійної, багатої держави не буде.