Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 20:40 04.04.2013
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Бо вже дістали! (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Июнь 2012

Позитивно про цю компанію можуть відзиватись лише люди які попали сюди на роботу усіма правдами і не правдами. Хто через знайомих, хто дав взятку, а хто просто дав....Іншим двері в цю компанію закриті.!

О! тут багато чого можна розказати. Відношення в цій фірмі до кандидатів на ту чи іншу посаду просто свинське. Те як вони "швидко" відповідають на листи називається не як інакше як звичайна зневага до людей.
Не раджу навіть пробувати надсилати резюме сюди. Не тратьте свій час. На вас тут ніхто не чекає.
Купка зажравшихся буржуїв які в люті 90 ще місили гімно в селі, а потім нехтрими методами побудували бізнес, а тепер зневажають всіх і кожного!!!!

# Марія2013-11-25 18:07:38
Не знаю, як відбуваються справи у Тернопілі в плані відбору на певну посаду, але я подавала CV до київського офісу (де, конкурс, мені здається, в рази жорсткіший). В мене не було жодного знайомого в цій компанії, щоб хоч якось міг вплинути на рішення. Я пройшла 3 співбесіди, виконала додаткові конкурсні завдання, відпрацювала 3 місяця стажування - і ось зараз я собі й далі працюю. Про яку правду і неправду ви говорите? Хто має бажання і базові навички, той завжди знайде собі роботу. Якщо довго не щастить, значить, є якийсь пробіл у тобі самому. Знайди його й усунь. Ідеальних не буває. Але рухатися у цей бік ще ніхто не забороняв.
# Володимир2013-07-20 00:25:01
підтримую коментар Василя. Ну не дотягуєте Ви до рівня, щоб працювати у цій компанії. То не опускайтеся своїми коментарями до ще нижчого.....
змиріться, вище своєї голови не стрибнете...
# Василь2013-07-15 20:49:29
Як ви можете судити про компанію, не пройшовши навіть попередній відбір? :)
Перед тим як починати обливати людей болотом, запитайте в себе, а чи не проблема у вас?
На цьому сайті ви і схожі на вас кандидати ще раз підтверджують чому вони не потрапили в холдинг :)
Щасти!