Отзыв о компании 123Кредит
Добавлен: 00:50 09.05.2008
Сайт:  123kredyt.com.ua
Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  lt;stronggt;«1-2-3 Кредит»–lt;/stronggt; сучасна, динамічно зростаюча компанія, діяльність якої спрямована на задоволенняпотреб населення, а саме надання можливості пересічним громадянам забезпечити життя комфортними, сучасними, доцільними речами. Саме для цього ТзОВ «lt;stronggt;1-2-3 Кредитlt;/stronggt;» пропонує свої послуги в сфері споживчого кредитування. На даному етапі розвитку та становлення компанії метою є дати такий продукт, який би задовільнив потреби і можливості різних верств населення. lt;emgt;«1-2-3 Кредит»lt;/emgt; надає можливість отримання кредиту не тільки повноцінно платоспроможним громадянам, але й пенсіонерам, інвалідам, а також іншим верствам населення. lt;br /gt;

Дата начала работы: Май 2008
Дата увольнения:

Отзыв о компании

Гнилая контора со всех сторон.br /Польское начальство некомпетентное в украинских реалиях жизни. К работникам относится как 2-му сорту.br /На деньги как для работников так и для бизнеса жмутся как могут.br /br /Микроклимат в коллективе тоже оставляет желать лучшего.br /br /Но в принципе по-своему еще-та школа выживания. Так что мне этот опыт пригодился потом.