Отзыв о компании Міліуса, Приватбудмонтажсервіс, Інновація-Ф
Добавлен: 03:00 21.11.2013
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.

Дата начала работы: Ноябрь 2013
Дата увольнения:

Отзыв о компании

На Міліуса, Приватбудмонтажсервіс, Інновація-Ф - це три фірми власників.
Дуже велика текучка водіїв, ІТР та працівників. Дуже сильно обманюють по зарплаті , не виплачують заробленого.
Зі всього персоналу тільки 2-3 людини працюють більше року та й ті алкоголіки, які заробляють на пляшку. Коли влаштовуєшся на роботу - обіцяють золоті гори зарплату, перспективу та командировочні, а в підсумку не доплачують 30-40% від зарплати. Коли піднімається тема, чому так мало - відразу ж виганяють без будь-яких пояснень.
На рахунок ІТРівців пророблена хитра схема. Коли людина влаштовується виконробом - їй фірма видає по накладних весь інструмент не найкращої якості, він на будівництву звичайно ломається, і його не списують, а вішають на ІТР. Також там працює засланий козачок, який по наказам директора їздить по обєктам, краде те що видали по накладних і відразу ж пише на остачу, тобто таким чином нарощують загальну суму долгу перед фірмою. Таким чином людину заганяють в борги перед роботодавцем і згідно цим боргам не виплачують зарплати. Людей в основному беруть із Західної України, так як фірма зареєстрована в Луцьку і займається вдавлюванням паль. Директори - Пресняков Борис Михайлович та Пресняков Олексій Борисович. Людей обзивають як тільки хочуть, ніякої культури, ніякої відповідальності. Коронна фраза: Я на життя заробив, а на вас мені НасРать