Другие названия: ПП "РОА"
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев, Бахмач, Винница, Житомир, Ивано-Франковск, Каменец-Подольский, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Полтава, Смела, Сумы, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов

Описание деятельности:  Фирма появилась в результате сговора двух жуликов: Давыденко Ю.В. и Бондарь А.В. Основная цель: под видом предоставления охранных услуг - обман и обворовывание клиентов

Отзывы о компании     ПП "Регіональний Охоронний Альянс" Всего отзывов: 54

2015-04-22 19:26 Андрій, г. Винница
немає
Пропрацював два місяці. Розрахунку не отримав, форму забрали, додому їхав за власні кошти! Не рекомендую
2015-04-15 18:07 Пильний громадянин Украї, г. Киев
- - -
Директором в ПП "Регіональний Охоронний Альянс" працює Пасєчнік Микола Васильович 02.05.1982 року народження, зареєсрований с.Скала вул.Леніна 26, Оратівського району, Вінницька область. Раніше працював реалізатором стартових пакетів та карток поповнення рахунків мобільних операторів в м. Київ.
2015-04-15 15:27 Пильний громадянин Украї, г. Киев
отсутствуют
Начальником служби безпеки в ПП "Регіональний Охоронний Альянс" працює Резнік Володимир Петрович 20.03.1985 року народження, уродженець м. Надгірне Івано-Франківської області, який двічі притягувався до кримінальної відповідальності: Зокрема, 30.08.2006 військовим судом Дніпропетровського гарнізону Резніка В.П. було визнано винним у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст.410, ч.2 ст. 421 КК України та засуджено до позбавлення волі на 3 роки, застосувавши ч.1 ст.69,…>>
2015-04-08 14:06 Николай, г. Киев
Нормальная фирма, работать надо, а не бухать, зарплату платят, и отношение к людям нормальное не так как в некоторых охранах.
нет