Другие названия: Рекрутингове агенство "Гарант"
Сфера деятельности:  Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг

Регионы работы:
Телефоны: 098-616-06-09; 093-188-52-65 Елена

Описание деятельности:  Хочу повідомити ВСИХ. НЕ ЗВИРТАЙТЕСЯ В ДАНУ АГЕНЦІЮ - ШАХРАЇ ТА НЕ ВИХОВАНІ ЛЮДИ . Одного разу я прийшла до них в пошуці роботи за їх адресою вони мене прийнели через 40 хв. бо відітелі вони... пили чай та спілкувалися хто з чим робить котлети, хто кого родив, які до них приходили клієнти (я це назвала культурно) а вони придурками яким місце працювати двірниками, і це все при мені при клієнтові, після того як вони через 40 хв. допили свій чай вирішили на мене звернити увагу поспілкувалися зі мною таким чином ( Що ви шукаєте? я відповіла Офісний напрямок наце мені Олена відповіла: ого чого захотіла, ладно пиши ( зразу на ти, а де повага думаю) анкету, ну я заповнила всі їхні документи мені кажуть з вас (така то суму) грн. (хотя вони кажуть по телефону що безкоштовні послуги) ладно заплатила. за 6 місяців не однієї вакансії не запропонували, коли я їм телефонувала запитувала сприводу вакансій постійно хамила. В агенції "Гарант" таке відношення до людей як не до людей, тому прошу всих людей які шукають роботу не ЗВЕРТАЙТЕСЯ В АГЕНСТВО ГАРАНТ адреса вул. Гординського 2, оф.410 тел.098-616-06-09; 093-188-52-65 Елена там не профісіонали там просто шарашкіна контора яка збирає гроші.... І ніякі послуги по працевлаштуванню не надають тай ще хамлять і називають нас некоректно.

К сожалению, о данной компании пока не добавлено ни одного отзыва.