Отзывы о компании     Колос, ЛТД Всего отзывов: 4

2016-10-28 23:50 Михаил, г. Киев
Уже 7 лет работаю, а сначала думал, что временную работу нашел. Везде сокращали, много работ поменял, а тут остался. Коллектив очень хороший, сложно вообще такой найти. А так работаю, все меня знают, всем я нужен. Раньше, конечно, обороты больше были и людей больше. Но мы развиваемся, все как-то постепенно восстанавливается.
Жаль, что обороты меньше стали.
2016-08-23 23:57 Світлана, г. Киев
Робота хороша, цікава. Спочатку тяжко було втягнутися, але дівчата допомагають, майстер зміни підходить, розказує все. Поки що швидко працювати не виходить, але все приходить з досвідом. Мало, щоб голова знала, як робити, треба, щоб і руки знали.
Мені все подобається
2016-08-14 23:31 Тетяна, г. Киев
Нескладна робота, гарний колектив та керівництво, справно платять зарплатню
Раніше трохи краще було: робили більше продукції, був ширший асортимент. Але ж скрізь такі часи. Робили акцент на великих хлібах. А тепер клієнти більше маленькі булочки люблять: чим менше, тим краще. Але унас зарплата є, платять справно, то ми і не переживаємо. Головне, що є робота.
2016-08-09 07:37 Наталія, г. Киев
Праюється добре, умови влаштовують. Раніше було так само: не краще і не гірше. Почались скрутні часи, тому я пішла з компаныї. Влаштувалася на іншій роботі, там і житло давали, і ближче мені їхати було. Але працювали ми без трудової, без будь-яких гарантій. Тому, коли була можливість, я повернулася на КОЛОС. Тут і колектив кращий. Багато кого знаю, хто працює довго.
Знаходиться далеко від місця проживання