Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш, Сумы, Кривой Рог, Кременчуг, Коломыя, Краматорск, Мукачево, Каменец-Подольский, Лисичанск, Славутич, Новая Каховка, Рени, Красноармейск, Макеевка, Нежин, Чернигов, Миргород, Южноукраинск
Телефоны: 0 800 501 63 30

Отзывы о компании     Центр Биржевых Технологий Всего отзывов: 2

2021-11-09 23:08 Никнейм: О***а М, г. Коломыя
Хочу подякувати компанії Центр біржових технологій за професіоналізм, відмінний сервіс та можливість заробляти. Я отримала багато знань та інформації, які використовую у своїй торгівлі.
не знайшла
2021-06-30 22:28 Никнейм: М****А, г. Коломыя
Центр Біржових Технологій є рідкісним прикладом якісної освіти по трейдингу і заробітку на фінансових ринках. Я помітила, що вся інформація якісна, змістовна і корисна. Важливим аспектом є закріплення отриманих знань практичним навичками. Я ходила на курси, потім тренувалася на демо рахунку, набралася досвіду, опрацьовувала практику. на даний момент я самостійно заробляю і результат мене дуже радує.
----