Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Мариуполь, Мелитополь, Одесса, Полтава, Ровно, Ужгород, Херсон, Харьков, Николаев, Черновцы, Львов, Евпатория, Бердянск, Донецк, Бахчисарай, Ивано-Франковск, Вознесенск, Тернополь, Хмельницкий, Кировоград, Первомайск, Запорожье, Владимир-Волынский, Черкассы, Алчевск, Умань, Артёмовск, Ирпень, Керчь, Красный Луч, Ковель, Ильичевск, Белая Церковь, Алушта, Ялта, Бахмач, Луцк, Горловка, Измаил, Бердичев, Конотоп, Котовск, Луганск, Джанкой, Калуш, Сумы, Кривой Рог, Кременчуг, Коломыя, Краматорск, Мукачево, Каменец-Подольский, Лисичанск, Славутич, Новая Каховка, Рени, Красноармейск, Макеевка, Нежин, Чернигов, Миргород, Южноукраинск
Телефоны: 0 800 501 63 30

Отзывы о компании     Центр Биржевых Технологий Всего отзывов: 7

2021-11-09 22:28 Никнейм: Л******о А, г. Ивано-Франковск
Загалом співпрацею з ЦБТ я залишився дуже задоволений. Подобається робота менеджерів, вони справжні профі! Вони завжди допомагають, консультують у будь-який час, дають грамотні поради, особливо на майстер-класах, які я використовую у своїй торгівлі на фінансових ринках. З ними реально заробляють та виводять прибуток.
рекомендую
2021-10-13 22:22 Никнейм: Т***с, г. Ивано-Франковск
Торгівля на форексі меня далась нелегко, тому я спробував вивчити торгівлю по акціях. Звернувся в компанію ЦБТ і пройшов їх курси. Навчанням залишився задоволений.
Раджу.
2021-10-04 18:06 Никнейм: Іван, г. Ивано-Франковск
За останні 2 місяці я заробив 11% прибутку на купівлі акцій, тому хочу подякувати своєму фінансовому консультанту ЦБТ за те, що навчив мене правильно купувати акції.
відсутні
2021-09-27 19:55 Никнейм: Ігор, г. Ивано-Франковск
Я маю багаторічний досвід викладання міжнародної економіки, але можу сказати, що тих базових знань які необхідні для розуміння фінансових ринків недостатньо, тому я для себе почав вивчати курси по торгівлі на фінансових ринках у компанії Центр біржовий технологій. Можу сказати, що курс досить грамотно викладний і викладачі розуміється на предметі. З задоволенням приведу колись сюди своїх студентів.
----
2021-08-05 18:38 Никнейм: Марія, г. Ивано-Франковск
Нещодавно познайомилася з ЦБТ і хочу написати свій відгук про відвідування семінару з інвестування. Дуже привернула тема семінару. Для себе я дізналася багато нового, корисної та цікавої інформації. Тепер хочу пройти навчання з торгівлі на біржі.
відсутні
2021-01-22 12:55 Никнейм: Аноним, г. Ивано-Франковск
Здравствуйте) Меня зовут Кристина. Недавно вышла с декрета. Я всегда интересовалась форексом. Еще в студенческие года. Я много чего читала, изучала. Такое влечение к финансовым рынкам у меня из-за папы. Я давно уже хотела по рекомендации папы пройти обучение в ЦБТ тк как в свои года он тут и обучался еще с их основания. Но с рождение ребенка у меня небыло на это времени. Сейчас же времени больше. Прохожу курсы я дистанционно. Прошла уже пару занятий. У меня есть понятие о рынках и так далее.…>>
Записывайтесь в цбт!
2021-01-13 11:35 Никнейм: sasik, г. Ивано-Франковск
Привет, меня зовут Саша, учусь на финансиста, но в этой теме я полный нуб. И я решил найти какие-то курсы, чтобы изучить финансовый рынок, и быть в этой движухе. Чекнул в инете сайт ЦБТ и прошёл бесплатное занятие. Мне крч зашло, всё доступно и ясно. Всем советую.
та хз