Другие названия: ПАО "Мотор-Банк"
Сайт:  motor-bank.ua
Эл. почта: bank@motor-bank.com.ua
Регионы работы: Киев, Запорожье
Телефоны: 3 8061 769-75-55.

Описание деятельности:  ВАТ «МОТОР-БАНК» зареєстрований в 2007 році. В 2009 роцi назву змiнено на ПАТ «МОТОР-БАНК». В даний час є універсальним Банком, який надає повний комплекс послуг корпоративним і приватним клієнтам. З моменту свого вiдкриття банк поступово і ефективно розвивається в м. Запоріжжя. Ми пропонуємо своїм клієнтам максимальний вибір банківських продуктів і послуг. Бізнес банку базується на зміцненні і розвитку взаємовигідної співпраці з підприємствами виробничого сектора економіки України. Ми визначили одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності: постійну роботу над підвищенням своєї надійності і стійкості, впровадження сучасних банківських технологій, поліпшення якості і розширення спектру послуг. Пріоритетними напрямками стратегічного розвитку банку є: орієнтація на клієнта, розвиток регіональної мережі, висока технологічність банківських операцій. Банк має намір активно і послідовно використовувати накопичений досвід і знання українського бізнесу і розширювати свою діяльність на ринку України. Публiчне Акціонерне Товариство "МОТОР-БАНК" розташовано за адресою: місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників, будинок 54-Б.

Отзывы о компании     Мотор-Банк Всего отзывов: 3

Фильтр по региону: Все Киев Запорожье

2016-08-02 04:59 Жанна, г. Киев
нет
организация работы двух отделов, валютнообменные операции, валютный контроль, а корреспондентские счета, налаживание работы платежных систем для прохождения платежей в иностранной валюте, оплачивается как самая неквалифицированная работа в банке(чуть выше минимума). Автоматизация своего участка работы заслуживает оценку руководства "ничего не делаете"
2016-08-02 04:48 Жанна, г. Запорожье
вовремя уходить с работы
Дифференцированная оплата по уровню пресмыкательства перед руководством. Общепринятая схема ОШИБКА- ОБЪЯСНИТЕЛЬНАЯ -РАЗБИРАТЕЛЬСТВО- ПРИНЯТИЕ РЕШЕНИЯ работает в «МОТОР-БАНКЕ» в урезанном виде – ошибка – принятие решения, а в случае с наушничающим любимцем обходится и без самой ошибки, просто –ДОНОС – ПРИНЯТИЕ РЕШЕНИЯ. О том, что «ошибки были» приходится только догадываться по действиям руководства – низкой зарплате, лишении надбавок и премий.
2014-07-16 18:09 Аноним, г. Запорожье
Сьогодні ПАТ “МОТОР-БАНК” є універсальним Банком, який надає повний комплекс послуг корпоративним і приватним клієнтам. З початку існування Банк поступово і ефективно розвивається в Запорізькому регіоні. Основні напрямки діяльності ПАТ “МОТОР-БАНК”: постійна робота пов`язана з підвищенням надійності і стабільності Банку; впровадження сучасних банківських технологій; поліпшення якості і розширення спектру послуг. Пріоритетними напрямками стратегічного розвитку Банку є: орієнтація на…>>
нет