Другие названия: Yazaki Ukraine LTD

Регионы работы: Ужгород, Харьков

Описание деятельности:  производство автомобильных жгутов

Отзывы о компании     Ядзаки Украина Всего отзывов: 13

Фильтр по региону: Все Ужгород Харьков

2021-08-04 13:13 Аліна, г. Ужгород
Це моя любима робота, уже 11 років тут працюю. З оператора виросла до майстра. Як і на любій роботі, є важкі періоди, але якщо ви шустрі і компанійські, то можна розвиватися. Як я)))
Є колеги з якими важко працювати, але то лиш робота, любити їх не обов'язково)))
2021-02-23 15:25 м**а, г. Ужгород
их нет!
надо начальству научиться хорошо относиться к рабочему классу .
2019-05-08 10:27 Оператор, г. Ужгород
Працюю на заводі 11 років. На кожному заводі є певні правила і вимоги, яких потрібно дотримуватися. За це ми отримуємо зарплату, премії, бонуси, виходить непогана сума. У нашому регіоні жінка ніде більше так не заробить. Кому потрібні гроші, той буде працювати... Керівництво завжди старається для своїх людей зробити все можливе. щоб зменшити фізичне навантаження, але не змінювати продуктивність.
Зараз змінюється замовник, побачимо, як буде...
2019-01-10 21:29 оператор, г. Ужгород
довоз, питание.
Жесть как много! Нечеловеческие условия труда! Отношение к простому рабочему на линии как к скоту.Выжмут все соки и выкинут.Принцып работы-я начальник ты дурак.Никаких больничных, сверхурочно-доброво принудительно.Конвеер не успевает-никаких перекуров и 10 минут обед.Не нравиться-за проходную! Утечка рабочих ужасная!
2018-11-20 14:40 Міша Р., г. Ужгород
Я працюю на ядзакі більше 10-ти років, ставляться до мене як до людини, виплачують відпускні, зарплата висока, всі адекватні, наразі якщо до вас не відповідне ставлення пропоную зустрітися на заводі і я особисто поговорю з вашим майстром або майстеркою за рахунок ставлення до вас, Міша Рябець, роблю у першу зміну
нормально все
2018-11-19 19:05 Аноним, г. Ужгород
Одним словом их просто нет! Полное разочарование....
Просто вспоминаю как ужасный сон... Скотство полное..
2018-11-01 16:20 П***л, г. Ужгород
я уже два года здесь работаю. Видел разных "работников". Пложительные стороны - это стабильность, транспорт, общежития и зарплата два раза в месяц. тоесть все что надо для места работы. Что заработал, то и имеешь
иногда получаем от начальства выговоры, но это на любой работе бывает, терпимо
2018-10-16 21:48 Аноним, г. Ужгород
Нету
В етой компании бесчеловечное и скотское отношение к людям, например отказали в приёме на работе изза отметки в военном билете о заболевании, хотя по закону Украины не имеют права!
2018-03-27 14:14 Оператор, г. Ужгород
Проїзд, харчування, тепло.
Дуже великі оберти, найменший брак рахують, 2 браки в день і ви без премії. Зарплата "Чистими" реальна, 37.91грн/год. робити іноді по суботах.Якщо будите йти просіться на "Ягуар".
2017-11-28 12:05 Міша, г. Ужгород
Прийшов на завод працювати чотири роки тому простим оператором. Сподівався на кар'єрний ріст і мене досить швидко замітили. Проходив різні тренінги, щоб розвиватися (Ядзакі дає таку можливість). Зараз працюю інспектором з якості. Зарплата реально стабільна, в принципі, що обіцяють - усе є. Чисто, тепло. Я задоволений робою.
Щодо негативного - як і в любому колективі є різні люди, але в основному все таки багато хороших.