Регионы работы: Киев, Львов

Описание деятельности:  Продажа Телекоммуникационного Оборудования

Отзывы о компании     ООО "ДЕПС Украина" Всего отзывов: 9

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2023-08-02 17:08 Аноним, г. Киев
Працювала в компанії довгий час, у зв'язку з війною вимушена була виїхати. Можу рекомендувати дану компанію. Хороші умови, компанія виконує свої обіцянки. ЗП вилачується вчасно та прозоро. Є можливість розвитку та навчання. Керівництво адекватне.
2023-06-28 17:50 А***н, г. Киев
немає
болото хитрожопих рагулів та стукачів, продукція по космічним цінам, багато обіцяють-мало виконують
2021-06-02 10:48 Начальник відділу, г. Киев
Комфортно та приємно працював у дружньому колективі професіоналів-однодумців. Запросили на відповідальну посаду в іншу структуру. Співпрацю з компанією DEPS буду продовжувати, планую після набуття додаткових компетенцій повернутись до компанії DEPS.
Негативних сторон не побачив
2021-02-16 12:52 Менеджер ВЭД/ Т*****а, г. Киев
Отличная компания и коллектив тоже очень хороший! Меня здесь устраивало абсолютно все, очень жаль, что приходится уходить по семейным причинам. Спасибо за возможность работать в DEPS, за опыт, а так же за приятные знакомства и воспоминания! Желаю успехов и процветания компании и каждому сотруднику!
2021-01-14 19:57 Менеджер по продажам, г. Львов
Есть там такой как говорят "директор" и занимается он тем что берет человака на испитательний срок. Зарплату он не говорит такую как предлагает Киев. А половину с етого а потом увольняет под предлогом неподходит. Ну и половину зарпалати себе в карман и так по новой и так уже целий год наблюдаю ети поиск сотрудников половину зарплати которие сует себе в карман етот недодиректор.
2020-09-14 20:59 Аноним, г. Киев
Почитавши відгуки вагався чи йти на співбесіду, але близькість до дому стала вирішальною. Вирішив сходити і подивитися на компанію. Після співбесіди з HR і безпосереднім керівником залишилися приємні враження. На всі питання були отриманні чіткі відповіді. Працюю в компанії 3 місяці і можу впевнено сказати, що компанія чесно виконує свої домовленості. Компанія крута, колектив класний.
Серйозних не виявив, хіба що на період карантину не працює тренажерна зала компанії.
2020-04-16 17:53 И**н, г. Киев
Немає
Хто планував піти сюди працювати - подумайте 10 разів. Зарплати нижче середнього, відношення ще на етапі співбесіди наче ти їм щось винен, HR взагалі неадекватна хамка з ЧСВ - їй би поли в казармах мити. На співбесіді задають дуже багато питань, які взагалі не стосуються роботи і намагаються "втоптать в дерьмо", щоб у разі чого ти працював за зп, якої вистачить на їжу + прокататись на маршруткі. Атмосфера нудоти в самому офісі, я б сказав "задушлива" і сіра. Думаю більшість працівників після…>>
2019-10-07 19:20 Никнейм, г. Киев
Максим Цивкалюк, трусливый, стукач, пофигист, сливает бызы.
2015-05-24 02:15 герг георг, г. Киев
Трудно что-то написать, кроме обедов которые готовили в столовой. Большая благодарность поварам.
Зарплата в конвертах, перемешивают профи, обещают огромные оклады и проценты. А потом выход что Свирский врун. И ещё задолбали своим полиграфом. Все построено на стукачестве. Тот кто лидер - тому и карьерный рост. Евтушенко и Линець лидут Кулишу, Кулиш лидер Кравченко. А генеральный потерянный мужик на международных проектах, и содержит международный отдел, в отделе были нормальные ребята которые порозбегались в разные стороны, так как не сломались и не стали стукачами, которые и познакомили…>>