Другие названия: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  cvgrp.com
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 232 65 32

Описание деятельности:  Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.

Отзывы о компании     CVG Украина Всего отзывов: 75

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2014-09-11 17:26 Аноним, г. Львов
офіційне працевлаштування, соціальний пакет (оплачувані лікарняні, 2 рази в рік двотижневі відпустки), непогана система преміювання (премії за якість, за кількість і за відвідуваність), 8-годинний робочий день (півгодини обід).чисте робоче приміщення, яке нагадує величезний ангар, можливість чітко виконувати свої обовязки (в середньому на 50 чол. 3 керівники), переодягальні з шафками, їдальня, туалети. нічна розвозка після 00.00
"людишки"
2014-05-01 19:30 Аноним, г. Львов
Є еле деколи
Наша Ірка з відділу В-6 взагалі оборзіла гоне фуркає лякає звільненням
2014-04-17 22:45 колибри, г. Львов
працюю я на ЦВГ вже рiк i хорошого скажу багато тепло чисто на голову не капаэ дощ туалети прибранi.але наш народ не вмiэ пiдтримувати чистоту та гiгiэну. за Юру Покору бригадира континенталя скажу добре людина вмiэ працювати.але цю працю нiхто з начальства не дооцiнюэ.сумно
ащо погане скажу то зарплату за рiк сумiсноi працi не пiдняли нi на копiйку iще суботи зняли.
2014-02-20 05:39 Ира Костик, г. Киев
Номер мобільного Іри Костик 067 672 9713
Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату. Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную. Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу,…>>
2014-02-20 05:32 Іра Костик, г. Львов
Немає
2014-02-12 00:38 Аноним, г. Киев
дівчата красиві
я попрацював 5 місяців і звільнився. Майстер відділу підготовки поводитьсю з робітниками як з рабами, вічно каже свою коронну фразу "я вам не заплачу" і звільняє за будь якої можливості.
2014-02-11 15:55 Аноним, г. Львов
Працюю монтером з 2012 року, майже від відкриття. Офіційна робота, вчасно платять, зарплата 2500 грн. на руки зараз. Великий плюс - то що не обманюють, одразу на співбесіді кажуть правду і про графік і про зарплату, а право кожної людини вирішувати підходять тобі такі умови чи ні. Я задоволена і наразі звільнятись не планую.
Як і на кожній роботі треба працювати і відпрацьовувати свою зарплату. Ніде задаром не платять.
2014-02-05 16:32 іванка, г. Киев
майстер Света супер !
мала зарплата , хами бригадири поводяться з людьми як з худобою! Я попрацювала 2 місяці і задоволена шо звільнилась!
2014-02-04 17:51 Аноним, г. Киев
не робота а шара
лайнер Іван ніфіга не хоче робити !
2014-02-04 15:49 Аноним, г. Киев
Нормальна робота
Всім привіт ! Мене звати Андрій. Працюю 9 місяців! Спочатку був на станку, потім вигнали на лінію А7. Зарплати 2000 грн хватає тільки на випивку і закуску )))). Поганий колектив буду звільнятись!