Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло
Сайт:  okna-steko.com
Регионы работы: Киев, Днепродзержинск, Днепропетровск, Луцк, Львов, Павлоград, Полтава, Сумы, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Кривой Рог, Вознесенск
Телефоны: (044)4240870

Описание деятельности:  Продажа окон, дверей и т.п.

Отзывы о компании     Steko Всего отзывов: 4

2022-06-29 00:09 Бухгалтерія, г. Львов
Бачу різні коментарі, тому хочу написати від себе. Була на співбесіді, все сподобалось, відношення прекрасне
Працую дуже мало. І скаржитися на дрібниці не буду
2016-07-07 12:05 Юрій, г. Львов
Хотів влаштуватись на роботу складальником металопластикових вікон.Сказали, що можна без досвіду роботи ....Приїхав -без досвіду не берем! Ну я як вірити.Брешуть , жахливо!
Остался недоволен
2015-11-16 17:22 Юра, г. Львов
Хороша компанія. Є перпектива росту. Надає хороші умови співпраці з диллерами. Зарплататою задоволений. Все чесно і відкрито. Хто жалується що заробляє мало той просто нічого не робить.
Особливих нема.
2015-11-16 17:22 Марія, г. Львов
Працюю в компанії Steko тільки 4 місяці, і дуже задоволена роботою. А саме колектив дружній, веселий, багато навчили мене за короткий період. Керівники також допомагають у розвитку як менеджера, і як особистості. Мінусів в даній компанії і роботі не бачу, вважаю що все залежить від бажання працювати і бажання бути успішним. До працевлаштування в Steko, приходилось працювати на 2 роботах, що б в складний період в нашій країні себе і сім"ю забезпечити. А тут мою працю високо оцінюють.
Немає