Другие названия: Елекс
Сайт:  eleks.com
Регионы работы: Львов
Телефоны: 380 (32) 297 12 51

Описание деятельности:  ELEKS – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та компаній, які претендують на лідерство в галузі технологій. Допомагаючи перетворювати креативні ідеї в реальну економічну перевагу, ЕLEKS пропонує унікальні та надійні програмні рішення в галузі даталогії (DataScience), мобільних (Mobility) та цифрових технологій (DigitalProduction), а також рішення для фінансової галузі, що покликані забезпечити безпрецедентний ріст бізнесу клієнтів. З 1991 року наші програмні рішення стають частиною найкращих практик у цілому світі та запорукою успіху наших клієнтів, серед яких міжнародні компанії, зокрема і учасники престижного рейтингу Fortune 500. До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль і Кременчук), де працюють близько 1000 висококваліфікованих спеціалістів, а також представництва в США та Великобританії. ELEKS - надійний стратегічний партнер з багаторічним досвідом найбільш ефективного задоволення потреб клієнтів.

Отзывы о компании     eleks Всего отзывов: 4

2016-06-02 22:53 Марта, г. Львов
Уютная, домашняя атмосфера, хорошие возможности для профессионального и личностного развития. Том-менеджмент открыт для конструктивной критики. Иногда случаются зоны турбулентности, но они помогают оставаться в тонусе и не расслабляться.
Пора бы уже сделать ремонт в офисе.
2015-12-11 15:38 Аноним, г. Львов
Очень продуктивная и дружелюбная атмосфера, здесь приятно работать и расти.
Не вся работа отлажена по процессах
2012-10-07 10:20 Денис, г. Львов
Отличное место для студентов и просто новичков.
Недальновидность менеджмента Поливание грязью бывших сотрудников и партнеров после их ухода Стадный инстинкт как залог успешности
2011-02-18 22:32 Аноним, г. Львов
Просто чудова компанія!