Другие названия: ООО КБ "Дельта"
Сайт:  deltabank.com.ua
Регионы работы: Киев, Бердичев, Вознесенск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Кривой Рог, Луганск, Львов, Одесса, Северодонецк, Тернополь, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы

Отзывы о компании     Дельтабанк Всего отзывов: 1

2014-02-17 19:58 Марія, г. Тернополь
Компанія принесла багато позитивного. Постійне навчання і тренінги допомагають досконало знати продукти банку і якісно продавати їх клієнтам. З виконанням плану у мене не виникало великих проблем. Дружній колектив. Можна отримати досвід роботи в банківській сфері. Працюючи на кредитних точках є можливість додаткових корисних знайомств. Робота для наполегливих, енергійних людей. Або тих, хто хоче здобути досвід роботи і відмітку про банківський стаж в трудовій.
Приходиться ходити на заміну у свій вихідний. Інколи ходила на заміну на торгову точку, на якій по кілька днів могло не бути жодного кретитного договора. Якщо комусь такі точки попадались, то не дивно, що працівників це не влаштовувало і вони звільнялись. Плани не залежали від того де ти сидиш. Бонуси зрізали, якщо клієнт на день пізніше заплатив перший платіж по кредиту. Тому ми наголошували клієнтам, що платити треба на 5 днів раніше дати, вказаної в договорі (щоб точно заплатив! ).