Регионы работы: Киев, Александрия, Алчевск, Белая Церковь, Днепродзержинск, Днепропетровск, Запорожье, Полтава, Херсон

Просмотры:  1971
Описание деятельности:  лізингова компанія, яка нещодавно розпочала свою діяльність, і вже показала себе не з найкращої сторони, адже працює за тією ж схемою що ТОВ "Автофінанс", ТОВ "Ваше авто", ТОВ "Євролізинг Україна", ТОВ " Еталон" та багато інших шахрайських компаній. Люди, будьте обережні! Дивіться що підписуєте! не вірте жодному слову консультанта, а уважно читайте договір! не має значення які казки розказує вам консультант, важливо тільки те, що написано в договорі який ви підписуєте! Особливу увагу звертайте на ціну яка вказана у договорі, адже консультанти часто вписують інший предмет договору, який значно...<a href="/feedback/list/company/109715"></a>

Отзывы о компании     Атлант Траст Трейд Всего отзывов: 64

2015-11-16 17:25 Кодекс, г. Киев
их нет
Мошенники! этим все сказано. Огромный привет Менеджеру Васильченко Оксане
2015-11-16 17:25 Марина, г. Запорожье
СЛАВА БОГУ Я ТАМ НЕ РАБОТАЮ! ! ! !
а це ссылка на їхнього менеджера звичайно, якщо він взагаліє в штраті, а не просто підсовує договір зовсім інший - http://news.strela.zp.ua/novosti-zaporozhya/kak-zapor.. статья о разводе предпринимателей г. Запорожье менеджер Васильченко Оксана. Уважно прочитайте статью, це ще одна фірма шахраїв! ! ! ! ! ! ! просто інша назва, в них цих фір я знаю мінімум три .... то ж не ведіться. Шановні громадяни країни, УВАЖНО ДИВІТЬСЯ НА ТЕ ЩО ВИ ПІДПИСУЄТЕ! ! ! ! !
2015-11-16 17:25 активіст, г. Киев
не знаю таких
подивимось як компанія буде працювати надалі.
2015-11-13 22:16 Саша Сашовыч, г. Киев
Я так и не понял когда читал отзыв который в низу ну ни очем где конкретика вас кинула эта компания так пиши фио ну факты ато пишут по гуглить что погуглить дебилы я забиваю отзывы кто такой человек а мне люди это рак или люди это свиньи ну такое выкидает то эти отзывы о чем ну я считаю что отзыв должен быть фио и факты ну документы или ище что то может копии актов в милиции ну что б мы верили а ну да фио если вы боитесь но блин я понял типа может что б не палиться там что попал ну нужны факты ато…>>
Класс