Другие названия: Venbest
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев, Бахмач, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Кривой Рог, Луганск, Львов, Одесса, Полтава, Харьков, Черкассы

Описание деятельности:  крупнейшая в Украине частная охранная компания

Отзывы о компании     Венбест Всего отзывов: 2

2021-04-23 20:16 Аноним, г. Львов
Описую безпосередньо Львівську філію Венбест за інші незнаю.Працюю Охоронником ГМР. Умови праці хороші. Офіційне працевлаштування з 1 дня. Форму видають повністю безкоштовно літню та зимову. Також бесплатно літні красовки та зимові берци. Колектив хороший. Начальство теж хороше, з розумінням і повагою відноситься до свої працівників порівняно з і ншими охоронними фірмами. Беспосередньо Львівська філія Венбест Начальство та працівники всім +.
З негативних моментів можу добавити заробітну плату.Виплачується без затримок вчасно. Але вона не є висока порівняно з маштабами даної компанії та конкурентами у м. Львові ( які своїм працівникам платять більше). Але це все поправимо, надіюсь Київ оцінить достойну працю даного регіону і виправить ситуацію.
2013-09-22 14:11 Аноним, г. Львов
хороші працівники
відношення як до собак бронижилети брудні обдерті гельми такі самі...елементарного неможуть купити самі себе позорять! ! ! ! Лвів