Регионы работы: Одесса, Киев, Краматорск, Измаил, Днепропетровск, Житомир, Кременчуг, Винница, Донецк, Николаев, Ирпень, Красноармейск, Прилуки, Бердянск, Днепродзержинск, Запорожье, Ильичевск, Белая Церковь, Бердичев, Кировоград, Евпатория, Кривой Рог, Луганск, Джанкой, Ровно, Вознесенск, Миргород, Каменец-Подольский, Чернигов, Ковель, Первомайск, Орджоникидзе, Херсон, Котовск, Мукачево

Описание деятельности:  Предоставление точных экономических прогнозов, обеспечение авторских торговых систем и мн. др.

Отзывы о компании     Богдан Терзи Всего отзывов: 1

2019-02-04 18:27 Леонід, г. Ковель
Я впевнений, що у будь кого не має виникнути проблем зі сприйняттям інформації, яку наводить Фінкурс від Богдана Терзі. Відгуки зовсім різних за освітою та соціальним статусом людей свідчать про те що Богдану вдалося створити доволі універсальний курс, який може бути цікавим як людям, які постійно працюють у сфері фінансів, так і тим, хто з цією сферою лише знайомиться. Для себе я зробив цілу низку висновків, що допомагають мені краще орієнтуватися у галузі торгівлі на фінансових ринках, та…>>
я не знайшов