Регионы работы: Киев, Днепродзержинск, Днепропетровск, Запорожье, Славянск

Описание деятельности:  предоставляет услуги по финансовому лизингу

Отзывы о компании     ТОВ Соул Украина Всего отзывов: 4

2017-01-13 15:41 Станислав, г. Киев
Доброго дня. Все частіше прості люди стають потерпілими від злочинної діяльності деяких лізингових компаній.
Хочу звернути увагу, що такі недобросовісні компанії як ТОВ "Євролізинг", "ВАШ АВТО", "Еталон", "Авто лайф", "Соло інвест" не виконують зобовязаня за договорам лізингу і не поставляють транспортні засоби людям навіть при оплаті ними 65% і навіть більше відсотків ціни предмета лізинга. Якщо Ви підписали договір фінансового лізингу допоможу повернути всі кошти то однієї копійки. Якість роботи та порядність гарантую. Оплата винагороди після повернення Вам коштів на банківський рахунок. О63-610-62-76…>>
2016-10-19 20:41 Геннадий Андрущенко, г. Киев
Мошенники! ! !
Мошенники, им верить нельзя. Подаю в суд на этих тварей. Кто может помочь советом позвоните 0997018305.
2016-09-14 18:32 Алекс Надеждин, г. Киев
Если бы не эти люди, я бы не знал что такое зло.
В нашу организацию"Народный контроль"поступило много жалоб на недобросовестную работу «ТОВ Соул Украина». На предмет общей цели по возврату средств, затраченных клиентом, прошу оставить свои координаты alex7000933@gmail.com C ув.АЛЕКС.
2016-08-23 19:36 Гость, г. Киев
суд можна виграти
Працює за тією ж схемою що й "Ваш Авто", "Автофінанс", "Атлант Траст Трейд", "АМГ", "Еталон" та інші. залишайте свої відгуки про цю компанію тут https://vk.com/topic-76984859_34546089